اخبار و رويدادها
20 دي 1395 14:9:13
پيام تسليت مهندس حسن نادري رييس سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالي در خصوص ارتحال حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني

به گزارش روابط عمومي سازمان برنامه وبودجه خراسان شمالي  مهندس حسن نادري رييس سازمان برنامه وبودجه استان خراسان شمالي  در پيامي  فقدان آيت الله هاشمي رفسنجاني را ضايعه اي دردناك دانست و اين ضايعه را به مقام معظم رهبري(مدظله العالي)، مردم فهيم ايران اسلامي و بويژه بيت شريف ايشان و مردم شريف و ولايتمدار استان خراسان شمالي تسليت گفت.

"انا لله و انا اليه راجعون"

روح بلند و ملكوتي حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني مجاهد و نستوه،يار ديرين امام خميني (ره) و رهبري(مدظله العالي) در برهه هاي حساس انقلاب و جمهوري اسلامي ايران پس از عمري تلاش خستگي ناپذير به لقاي الهي پيوست.

اين چهره ممتاز و خدمتگزار صديق و وارسته عمر پر بركت خود را در راه به ثمر رساندن و بالندگي هرچه تمام تر انقلاب شكوهمند اسلامي ايران سپري كرد و نقش بي بديل آن مرحوم در مقاطع مختلف تاريخي ، از سالهاي مبارزه عليه طاغوت و دوران شكل گيري و پيروزي انقلاب اسلامي تا حماسه سازي هاي دوران دفاع مقدس و پس از آن در عرصه سازندگي و آباداني كشور هيچ گاه از تاريخ انقلاب اسلامي و خاطره مردم انقلابي ايران محو نخواهد شد.

اين ضايعه دردناك را به محضر مقام معظم رهبري (مدظله العالي)،ملت شريف ايران به ويژه بيت شريفشان و مردم شريف استان خراسان شمالي تسليت عرض نموده و از خداوند تبارك و تعالي براي آن مجاهد بزرگ علو درجات را آرزو دارم.

 

 

حسن نادري

رييس سازمان برنامه و بودجه خراسان شمالي


Powered by Tetis PORTAL