اخبار و رويدادها
18 مهر 1396 8:51:23
حضور رئيس سازمان برنامه و بودجه در جلسه شوراي فرهنگ عمومي استان

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي گفت: بايد براي اتخاذ سياست‌گذاري در حوزه مسائل فرهنگي و اجتماعي به طرح‌هاي دانشگاهي و تحقيقاتي توجه كرد و بر اين اساس در مواردي كه نياز باشد، براي اين طرح‌ها اعتبار اختصاص مي‌يابد.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي  خراسان شمالي؛ مجيد پور عيسي پيش از ظهر دوشنبه در جلسه شوراي فرهنگ عمومي استان بر ضرورت توجه به طرح‌هاي تحقيقاتي و دانشگاهي در جهت سياست‌گذاري در حوزه‌هاي فرهنگي و اجتماعي تأكيد كرد.

وي با اشاره به پيمايش انجام‌شده در خصوص ارزش‌ها و نگرش‌هاي مردم خراسان شمالي گفت: اعتبار و پايايي اين تحقيق و مدل‌ها و روش‌هايي كه اتخاذشده درست است.

وي افزود: با تشكيل كميته تخصصي و بررسي اين كار تحقيقاتي مي‌توان از برخي نتايج آن استفاده و مباحث مربوط به حوزه فرهنگ عمومي را عملياتي و اجرايي كرد.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي  خراسان شمالي افزود: امروز با چالش‌هايي در مباحث فرهنگي و اجتماعي مواجه هستيم كه عمده چالش‌ها زيرساختي نيست و رفع آن‌ها نيازمند سياست‌گذاري‌هاي كارشناسانه است.

وي اظهار كرد: در جهت رفع اين چالش‌ها، بخش‌هايي كه احتياج به طرح‌هاي تحقيقاتي دارد اعتبار مي‌گذاريم تا در اين زمينه كار شود و با بروز رساني نتايج بتوانيم از آن در سياست‌گذاري‌هاي حوزه فرهنگ عمومي استفاده كنيم.


Powered by Tetis PORTAL