J
I
K
A
B
اخبار و رويدادها

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان تاكيد كرد؛

اهتمام جدي مديران استان در جذب اعتبارات تملك و دارايي هاي سرمايه اي تا پايان سال مالي

1400/1/29


شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِي أُنْزِلَ فِيهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِلنَّاسِ وَبَينَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ      

بسم الله النور

 حلول ماه مبارك رمضان و فرارسيدن بهار توبه و مغفرت و نزول رحمت الهي را تبريك و تهنيت عرض مي نماييم .

ماه مبارك رمضان، مظهري از بندگي خداست و فرصتي استثنايي براي توبه و بهره مندي از رحمت الهي است.

فرارسيدن ماه نزول قرآن، ماه بركت و مغفرت الهي ، ماه مبارك رمضان را  تبريك و تهنيت عرض نموده، قبولي طاعات و عبادات همگان را از درگاه حضرت باريتعالي مسئلت مي نمايم .

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1400/1/25

دكتر محمدباقر نوبخت در نشستي كه با حضور معاونين و مديران سازمان  برنامه و بودجه كشور و نيز بصورت مجازي با روساي سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي كشور برگزار شد؛ خواستار تكميل، تنظيم، ويرايش و شكل‌دهي اهداف سازمان شد و از تمامي همكاران خواست نسبت به جمع‌بندي و مستندسازي خدمات و اقداماتي كه به سازمان برنامه و بودجه محول شده اقدام نمايند تا در آينده در اختيار مسوليني كه در دولت بعد روي كار مي‌آيند؛ قرار گيرد.

1400/1/22

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، وبينار ايجاد هماهنگي و اجراي مناسب سازي قانون بودجه 1400 با حضور دكتر پارسي پور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي و همكاران معاونت هماهنگي برنامه و بودجه سازمان امروز در محل سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

1400/1/16

پس از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷، به دعوت امام خميني همه‌پرسي حكومت جمهوري اسلامي ايران در روزهاي ۱۰ و ۱۱ فروردين ۱۳۵۸ در سراسر ايران برگزار شد و ۹۸٫۲ واجدين شركت در همه‌پرسي با دادن راي «آري»، با برقراري حكومت جمهوري اسلامي موافقت كردند.

۱۲ فروردين يكي از روزهاي تاريخي و مهم ايران اسلامي است، در اين روز با راي اكثريت قاطع مردم، نظام سياسي كشور پس از ۲۵۰۰ سال از نظام سلطنتي به نظام جمهوري اسلامي وحكومت مردمي تغيير يافت.در ۱۲ فروردين ۱۳۵۸ ثمره مبارزات ضد سلطنتي و طاغوتي و شعار استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي ملت ايران به بار نشست و نظام جمهوري اسلامي ايران استقرار يافت.

1400/1/11

به گزارش روابط عمومي؛ دكتر حسن پارسي پور، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي با صدور پيامي هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبريك گفت .

1400/1/8

 

«پيامبرگرامي اسلام (صلي‌الله عليه و آله و سلم)»:
مَن اَنكَرَ القائِمَ مِن وُلدي أَثناءَ غَيبَتِهِ ماتَ ميتَةً جاهِليةً.
كسي كه قائم(مهدي) را كه از فرزندان من است در دوران غيبتش مُنكِر شود، بر حالت جاهليت قبل از اسلام از دنيا خواهد رفت. (منتخب‌الاثر، ص ٢٢٩)

 

ولادت با سعادت دوازدهمين اختر تابناك آسمان امامت و ولايت حضرت حجت بن الحسن عسكري (عج) مبارك باد

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1400/1/8

حضرت محمد(ص) فرمود: برتري جواني كه در جواني خدا را عبادت مي كند بر پيري كه در بزرگسالي به عبادت مي پردازد، مانند برتري پيامبران الهي نسبت به ديگران است.(كنز الاعمال، ج 430059)

1400/1/5

يا مقلب القلوب و الابصار يا مدبراليل و النهار يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي احسن الحال
حلول سال نو و بهار پر طراوت كه نشانه قدرت لايزال الهي و تجديد حيات طبيعت مي باشد را تبريك و تهنيت عرض نموده و سالي سرشار از بركت و معنويت از درگاه خداوند متعال و سبحان برايتان آرزومنديم.

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1399/12/30

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، پنجمين و آخرين جلسه شوراي فني استان در سال جاري روز گذشته به منظور بررسي در خواست هاي  اداره كل راه وشهر سازي، شهرداري بجنورد و سازمان جهاد كشاورزي با حضور اعضا جلسه در محل سالن جلسات طبقه 5 استانداري برگزار شد.

1399/12/28
آخرين نشست كارگروه ساماندهي فضاها و ساختمان هاي اداري  استان در سال جاري روز چهارشنبه 1399/12/27 در محل استانداري برگزار شد./.
1399/12/28

رييس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي خراسان شمالي گفت: در سال جاري براي اجراي پروژه هاي عمراني ۴۳۸ ميليارد تومان اعتبار به اين استان اختصاص داده شد.

1399/12/27
فرا رسيدن اعياد شعبانيه و ميلاد با سعادت ستارگان آسمان ولايت و امامت حضرت امام حسين (ع)، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و حضرت امام سجاد (ع) را تبريك و تهنيت عرض مي نماييم .

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي
1399/12/27
به گزارش روابط عمومي، چهارمين جلسه كارگروه استاني ماده ۲۳ به رياست دكتر حسن پارسي پور، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي و به منظور بررسي درخواست هاي دستگاه هاي اجرايي امروز مورخ 99/12/25 در محل سالن دفتر رياست سازمان برگزار گرديد.
1399/12/25

به گزارش روابط عمومي،دكتر حسن پارسي پور، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان جهت حضور در نشست استاندار خراسان شمالي با اقشار مختلف مردم و بررسي مسائل و مشكلات  مانه و سملقان و گرمه  روز گذشته به اين شهرستان ها سفر كرد.

1399/12/21

 

قران كريم:
يا أيُّهَا النَّبِي إنّا أرسَلناكَ شاهِداً و مُبَشِّراً و نَذيراً و داعِياً إلَي اللَّهِ بِإذنِهِ و سِراجاً مُنيراً
اي پيامبر! ما تو را گواه و نويد دهنده و هشدار دهنده فرستاديم كه به فرمان خدا به سوي او دعوت كني و چراغي روشني بخش باشي
احزاب ، آيه ۴۶ - ۴۵ .

فرا رسيدن عيد مبعث رسول اكرم (ص)، عيد سراسر نور ورحمت و مهرباني مبارك باد.

 <

1399/12/20

امام كاظم عليه السلام:

چيزى بهتر از عقل ، بين بندگان تقسيم نشده است ، تا جايي كه خواب عاقل برتر از شب زنده دارى نادان است .            (بحارالانوار، ۱/۱۵۴ و ۷۵/۳۱۲)

 

سالروز شهادت باب‌الحوائج امام موسي كاظم عليه السلام تسليت باد

1399/12/19

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان؛
۷ طرح پژوهشي در استان از محل اعتبار بند ز تبصره ۹ قانون بودجه كل كشور سال ۱۳۹۹ توسط دانشگاه هاي استان در ارتباط با موضوعات داراي اولويت استان و دستگاه هاي اجرايي استان انجام گرديد.

1399/12/18

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي روز گذشته دكترحسن پارسي پور درآيين بهره برداري از طرح آبخيزداري روستاي مهنان بجنورد حضور يافت .

گفتني است حوضه آبخيز مهنان بجنورد با وسعت پنج هزار و ۳۰۴ هكتار از مهمترين حوضه هاي شهري است كه عمليات آبخيزداري در آن انجام شده است واعتبار اجراي اين طرح ۵۳ ميليارد و ۳۷۲ ميليون ريال بوده است.

شايان ذكراست در پايان اين مراسم  دكتر پارسي پور و جمعي از مديران به مناسبت فرا رسيدن روز درخت كاري ، با كاشت نهال اين روز را گرامي داشتند.

1399/12/18

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، نهمين جلسه ستاد درآمد ها و تجهيز منابع استان روز گذشته در محل سالن اجتماعات سازمان مديريت و برنامه ريزي استان برگزار شد.

1399/12/11

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، پانزدهم رجب، سالروز وفات شهادت گونه حضرت زينب كبري سلام الله عليها را تسليت عرض مي نمايد.


1399/12/9

حقُّ عليٍّ على هذهِ الاُمّةِ كحَقِّ الوالِدِ على وَلَدِهِ.
حقّ على بر اين امّت همچون حقّ پدر است بر فرزندش.(پيامبر بزرگ اسلام(ص))

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي؛ ۱۳رجب سرآغاز طلوع خورشيد زندگي بزرگ مردي است كه ولادتش در كعبه و شهادتش در مسجد بود . امام علي(ع) آغازگر امامت و مظهر عدالت و خداپرستي و تربيت يافته در مكتب نبوت است كه با سلوك و گفتارو رفتار و منش خويش، دلهاي تشنه حقيقت را از چشمه لايزال الهي سيراب ساخته است.

ميلاد مسعود مولود كعبه، مولي الموحدين،حضرت علي بن ابيطالب(ع) و روز پدرمبارك باد.

1399/12/6

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، سيزدهمين نشست كارگروه اقتصادي،اشتغال و سرمايه گذاري استان روز گذشته به منظور بررسي آخرين وضعيت پروژه هاي تفاهم نامه جهش توليد استان، بررسي پروژه هاي اقتصاد مقاومتي پيشنهادي دستگاه ها در 1400 و همچنين بررسي راهكارهاي جذب تبصره 16 استان در محل سالن همايش سرپرستي بانك ملي برگزار شد.

1399/12/5

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، كارشناسان نهاد رياست جمهوري به همراه كارشناسان سازمان مديريت و برنامه ريزي  از پروژه هاي جهش توليد استان بازديد كردند.

1399/12/5

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، نشست بررسي مسائل و مشكلات شهرستان بجنورد روز گذشته در محل روستاي بدرانلو برگزار شد.

1399/12/5
امام جواد عليه السلام :
إعلَم أنَّكَ لَن تَخلُوَ مِن عَينِ اللَّهِ فَانظُر كَيفَ تَكُونُ؛
بدان كه از ديد خداوند پنهان نيستي ، پس بنگر چگونه‌اي.

سالروز ولادت امام محمد تقي (جوادالائمه)  عليه السلام مبارك باد.

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1399/12/3

دكتر حسن پارسي پور  روز گذشته در جلسه بررسي مصوبات سفر استاندار به شهرستان بجنورد كه در محل سالن اجتماعات شهداي دولت استانداري برگزار شد حضور يافت.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، در اين نشست طرح ها و مصوبات ادارات كل راهداري، شركت برق، راه و شهرسازي، دانشگاه بجنورد، جهاد كشاورزي، ناجا و منابع طبيعي مورد بررسي قرار گرفت.

1399/12/3

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي ، شهادت مظلومانه دهمين اختر آسمان امامت و ولايت مشعل فروزان هدايت،‌يارو راهنماي امت، كتاب علم و زهد و حكمت، ابن الجواد، حضرت امام علي نقي، امام هادي سلام الله عليه بر شيعيان جهان تسليت عرض مي نمايد.

1399/11/26

دكتر حسن پارسي رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي روز گذشته در آيين افتتاح و كلنگ‌زني متمركز پروژه هاي  شهرستان بجنورد حضور يافت .

به گزارش روابط عمومي؛ در نهمين روز از دهه مبارك فجر ۱۶۲ پروژه بخش خصوصي و دولت شهرستان بجنورد به صورت متمركز افتتاح و عمليات اجرايي بازآفريني و احياي مجموعه گردشگري، مذهبي، فرهنگي و تاريخي مفخم بجنورد آغاز شد.

 

1399/11/23

طلوع انقلاب اسلامي در يوم الله ٢٢ بهمن ماه شكل گرفت و نقطه عطف تاريخ جهان معاصر شد و در آن ايام نوراني، ملت بلند آوازه و سربلند ايران اسلامي به رهبري امام و مقتداي خود حضرت امام خميني(ره) عميق ترين تحولات حماسه آفرين را بر محور ايمان به خداي يگانه رقم زد و با ايستادگي بر سر آرمان ها و ارزش هاي اسلام ناب، دست بيگانگان و مستكبران را از تعرض به كشور خويش كوتاه نمودند.

حضور هوشمندانه مردم هميشه در صحنه ايران اسلامي در صحنه هاي دفاع از ارزش ها و آرمان هاي اصيل اسلام و انقلاب و پيروي از منويات رهبر معظم انقلاب، نقشه هاي شوم دشمنان قسم خورده نظام مقدس انقلاب اسلامي را خنثي كرده است.

اينك و در اين زمانه برهمه ما واجب است تا به پاس اين بركت عظيم و اين منت والايي كه خداوند برما نهاده است همچون پديد آورندگان انقلاب در حفظ و پاسداشت و سربلندي آن، تا پاي جان بكوشيم و از آن پاسداري نماييم.

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي،سالروز پيروزي انقلاب اسلامي را تبريك عرض مي نمايد 

1399/11/21

به گزارش روابط عمومي؛ دكتر حسن پارسي پور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، روز گذشته به مناسبت فرار رسيدن دهه مبارك فجر و به منظور تبيين دستاورد هاي انقلاب اسلامي در برنامه تلويزيوني صبح تازه شبكه اترك حضور يافت.

براي مشاهده فيلم برنامه اينجا كليك كنيد.

1399/11/20

 به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي،روز گذشته به مناسبت فرا رسيدن دهه مبارك فجر ، رييس، معاونين و جمعي از همكاران سازمان مديريت و برنامه ريزي استان با حضور در محل گلزار شهداي بجنورد  و شهداي گمنام دانشگاه پيام نور استان و با قرائت فاتحه و نثار شاخه گل ياد خاطره شهداي والامقام دفاع مقدس  و شهداي انقلاب اسلامي را گرامي داشتند.

1399/11/19

به گزارش روابط عمومي، دكتر حسن پارسي پور،  رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي در آئين افتتاح و كلنگزني متمركز پروژه هاي شهرستان جاجرم كه روز گذشته به مناسبت دهه مبارك فجر برگزار شد حضور يافت.

شايان ذكر است در اين آئين متمركز 62 پروژه با اعتبار 866 ميليارد ريال افتتاح شد.

1399/11/16

رسول اكرم صلى الله عليه و آله :
اَلمَرأَةُ الصّالِحَةُ أَحَدُ الكاسِبَينِ؛
زن شايسته يكى از دو عامل پيشرفت خانواده است.
بحارالأنوار، ج103، ص238، ح39

ميلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عيار مكارم و قله رفيع فضائل حضرت صديقه كبري، فاطمه زهرا (سلام الله عليها) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر تبريك و تهنيت باد.

1399/11/14

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، هفتمين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان روز گذشته به منظور تشريح لايحه بودجه 1400 كل كشور و استان  و همچنين بررسي اسناد توسعه اشتغال روستايي سطح استان و گزارش دبيران كارگروه هاي 4 گانه ذيل شوراي برنامه ريزي و توسعه استان در محل سالن جلسات شهداي دولت استانداري برگزار شد.

1399/11/12
12بهمن ماه بازگشت امام خميني به ايران و آغاز دهه فجر مبارك باد

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، 12بهمن ماه سالروز بازگشت امام خميني (ره) را تبريك عرض مي نمايد.
1399/11/11

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، هجدهمين جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان روز گذشته با حضور معاون وزير و مدير عامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران و معاون وزير و رئيس هيات عامل سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران به منظور بررسي وضعيت صنايع و شهرك هاي صنعتي در راستاي جهش توليد استان در محل سالن جلسات شهداي دولت  برگزار شد.

1399/11/9

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، نهمين جلسه كارگروه زير بنايي و توسعه روستايي،عشايري،شهري و آمايش سرزمين و محيط زيست استان روز گذشته در محل سالن جلسات شهداي دولت استانداري برگزار شد.

1399/11/8

 به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان،زمان مهلت ارسال پيشنهاد طرحنامه پژوهشي در خصوص فراخوان اولويت هاي پژوهشي دستگاه هاي اجرايي استان تمديد شد.

سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، با توجه به بند ۵ مصوبه پنجمين جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان و در راستاي اجراي بند(ز) تبصره ۹ قانون بودجه سال ۱۳۹۹ كشور و با استناد ماده ۵۶ قانون الحاق ۲، از كليه دانشگاهها و موسسات آموزش عالي و پژوهشكده ها و موسسات پژوهشي و فناوري استان جهت اجراي طرح‌هاي پژوهشي مصوب سال ۱۳۹۹ دعوت به همكاري مي نمايد .

شايان ذكر است، علاقمندان مي توانند حداكثر تا پايان وقت اداري روز جمعه مورخ  10 بهمن 99 موضوع مورد نظر خود را بر اساس فرم پيشنهاد اولويت پژوهشي (RFP )كه در انتهاي خبر بارگذاري خواهد شد نسبت به تهيه و ارائه پيشنهادهاي طرح نامه پژوهشي (Proposal) مربوطه اقدام نموده و به نشاني پستي nkhresearch@mporg.ir ايميل نمايند و  همچنين براي كسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تماس 05831500240 تماس حاصل نمايند .

1399/11/6

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، جلسه پيگيري مصوبات سفر استاندارمحترم خراسان شمالي به شهرستان فاروج روز گذشته در محل سالن جلسات شهداي دولت استانداري برگزار شد

1399/11/6

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، روز گذشته جلسه بررسي و هماهنگي پروژه هاي قابل افتتاح دهه فجر در محل سالن اجتماعات شهداي دولت استانداري برگزار شد

1399/11/6

به گزارش روابط عمومي، سومين جلسه كارگروه استاني ماده ۲۳ به رياست دكتر حسن پارسي پور، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي و به منظور بررسي درخواست هاي دستگاه هاي اجرايي روز يكشنبه مورخ 99/11/05 در محل سالن دفتر رياست سازمان برگزار گرديد.

1399/11/6

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، دوازدهمين كارگروه اقتصادي، اشتغال و سرمايه گذاري استان روز گذشته به منظور بررسي توسعه اقتصادي و اشتغال زايي روستا هاي هدف استان موضوع 27 قانون برنامه ششم توسعه و همچنين بررسي پيشنهادات استان در برنامه هفتم توسعه با هدف تعيين موضوعات كليدي موثر بر توسعه استان در محل سالن اجتماعات استانداري برگزار شد.

1399/11/2

ماده (۹) آيين‌نامه اعطاي تسهيلات به كاركنان متقاضي انتقال از تهران و كلان‌شهرها اصلاح شد.

 

1399/11/2

به گزارش روابط عمومي؛ حسن پارسي پور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي گفت:

 در راستاي محروميت زدايي و كمك به دانش آموزان نيازمند و به منظور بهره مندي دانش آموزان از آموزش هاي فضاي مجازي ۳۵ دستگاه تبلت به اداره كل نوسازي مدارس خراسان شمالي تحويل داده شد .

 پارسي پور  با تاكيد بر نقش آموزش مجازي در كاهش ميزان بيسوادي و همچنين در راستاي افزايش ضريب دسترسي دانش آموزان به فضاي مجازي افزود :

انشاالله با همت و تلاش مديران محترم دستگاه‌هاي اجرايي استان در جهت بهره مندي دانش آموزان نيازمند شاهد واگذاري اموال مازاد ادارات به اداره كل نوسازي مدارس استان باشيم.

1399/10/29

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي با بيان اين كه زيربناي فرهنگي استان طي امسال و سال آينده 2.5 برابر مي شود، پشتيباني اين سازمان را از جشنواره ملي آيات اعلام كرد.

1399/10/27

️به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي ، در جلسه ويدئو كنفرانس معاون اول رئيس جمهور با استانداران سراسر كشور كه امروز  بمناسبت هفته بزرگداشت شوراهاي آموزش و پرورش برگزار شد  از دكتر حسن پارسي پور ،رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به عنوان عضو برتر شوراهاي آموزش و پرورش استان تقدير شد.


1399/10/26

️به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، كارگروه ساماندهي فضاها و ساختمانهاي اداري به منظور بررسي فضاها و ساختمانهاي مازاد دستگاه هاي اجرايي استان امروز در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.

1399/10/24

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، هفتمين جلسه ستاد درآمد و تجهيز منابع استان  امروز دوشنبه مورخ 22 دي ماه 1399 در محل سالن جلسات فرماندهي نيروي انتظامي استان برگزار شد.

1399/10/22

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، ششمين نشست كارگروه آموزش پژوهش ،فن آوري و نوآوري استان روز گذشته به منظور جمع بندي اقدامات انجام شده درهفته پژوهش ،فن آوري و نوآوري  سال 1399 و همچنين بررسي پيشنهاد تاسيس نمايندگي بنياد ايران شناسي در استان در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.

1399/10/21
معاون توسعه مديريت وسرمايه انساني  سازمان مديريت و برنامه ريزي استان گفت: شاخص هاي عمومي ارزيابي عملكرد سال ۹۹ سطح استاني و دستورالعمل امتياز دهي آن ابلاغ شد.
1399/10/15

به گزارش روابط عمومي؛ حسن پارسي پور، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي به همراه سعيد جغتايي، رئيس امور پايش، ارزيابي و اطلاعات مديريت سازمان برنامه و بودجه كشور  از پروژه هايي كه از محل اعتبارات ملي و استاني ويژه و سفر رياست محترم جمهور به استان بود بازديد كردند.

1399/10/13

دكتر پارسي پور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به همراه دكتر بيگ‌زاده معاون توسعه مديريت و منابع استانداري روز گذشته ازهشتمين آزمون استخدامي بازديد كردند.

هشتمين آزمون استخدامي دستگاه‌هاي اجرايي با رعايت كامل دستورالعمل‌هاي بهداشتي و ضوابط برگزاري آزمون مصوب ستاد ملي مقابله با كرونا، مورخ ۱۱ و ۱۲ دي ماه در سه شهرستان بجنورد شيروان و اسفراين برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، سهميه استان در هشتمين آزمون استخدامي متمركز براي ۱۵ دستگاه اجرايي ۳۹۰ مجوز مي باشد كه بيشترين مجوز استخدام مربوط به اداره كل آموزش و پرورش استان با ۲۹۱ سهميه مي باشد .

شايان ذكر است، در اين آزمون ۸۹۰۳ نفر شركت كردند كه از اين تعداد ۵۴۸۴ نفر خانم( ۶۲ درصد) و ۳۴۱۹ نفر آقا (۳۸ درصد) مي باشد .

1399/10/13

 هشتمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي استان در سال ۹۹ همزمان با سراسر كشور امروز و فردا مورخ ۱۱ و ۱۲ دي ماه در سه شهرستان بجنورد شيروان و اسفراين در حال برگزاريست .

1399/10/11

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي،  حسن پارسي پور عصر چهارشنبه در پانزدهمين نشست ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي خراسان شمالي كه در سالن جلسات استانداري برگزار شد، اظهار كرد: اسناد توسعه استان بر بخش كشاورزي تاكيد ويژه دارند به طوري كه اصلي‌ترين محور توسعه استان اين حرفه دانسته شده است.

1399/10/11

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، روز گذشته يازدهمين جلسه  كارگروه اقتصادي،اشتغال و سرمايه گذاري استان به منظور تشكيل دبيرخانه مهارت آموزي و اشتغال سربازان استان در محل سالن جلسات طبقه همكف استانداري برگزار شد.

1399/10/11

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي؛حسن پارسي پور روز گذشته در جمع ذيحسابان استاندر جلسه تشريح سامانه هاي الكترونيكي دولت در خصوص ويژگي‌هاي لايحه بودجه ۱۴۰۰ اظهار داشت:

با توجه به اهميت دولت به انضباط مالي، لايحه بودجه ۱۴۰۰ با رويكرد معيشتي در موعد مقرر تقديم مجلس شده است

1399/10/9

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، هشتمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي استان در سال ۹۹ همزمان با سراسر كشور در روزهاي پنج شنبه و جمعه هفته جاري مورخ ۱۱ و ۱۲ دي ماه در سه شهرستان بجنورد شيروان و اسفراين برگزار مي‌شود .

1399/10/8
رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي گفت: ميزان رشد بودجه جاري در سال ۹۹ نسبت به سال گذشته ، ۲۳ درصد بوده،  اما در لايحه ۱۴۰۰ اين ميزان ۲ برابر و به رشد 46 درصدي رسيده است ك نشان از توجه دولت به رونق اقتصادي و كمك به كاهش اثرات تورم دارد.
1399/10/2

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، چهارمين جلسه شوراي فني استان روز گذشته در محل سالن اجتماعات طبقه 5 استانداري برگزار شد.

1399/10/2
رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور بخشنامه نحوه اجراي «قانون تفسير بند «و» ماده (۴۴) قانون برنامه پنج‌ساله پنجم توسعه جمهوري اسلامي ايران» را براي اجرا به كليه دستگاه‌هاي اجرايي مشمول قانون برنامه پنجم توسعه جمهوري اسلامي ايران ابلاغ كرد
1399/9/27

حسن پارسي پور روز گذشته در مراسم تجليل از برگزيدگان پژوهش و فناوري خراسان شمالي كه در سالن جلسات استانداري برگزار شد، اظهار كرد: ۷ كميته تخصصي در هفته پژوهش تشكيل شد تا نمايشگاه پژوهش به صورت مجازي برگزار شود.

1399/9/24

به گزارش روابط عمومي؛ روز گذشته، حسن پارسي پور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي در نشستي مشترك با حضور نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي به تشريح لايحه بودجه ۱۴۰۰ و موارد مرتبط با اعتبارات استان پرداخت .
 اين نشست به منظور بررسي لايحه بودجه و اعتبارات پروژه‌هاي عمراني، بررسي جايگاه استان در لايحه بودجه و مقايسه با ساير استان ها و همچنين استفاده از ظرفيت نمايندگان مجلس شوراي اسلامي براي پيگيري اعتبارات پروژه‌هاي عمراني در سطح ملي برگزار شد .
 گفتني است در اين نشست نمايندگان استان به بيان نقطه نظرات خود در خصوص كليات لايحه بودجه1400 استان و توزيع اعتبارات پروژه‌هاي عمراني خراسان شمالي پرداختند .

1399/9/20

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، پنجمين كارگروه آموزش،پژوهش،فناوري و نوآوري استان همزمان و مشترك با جلسه شوراي سياست گذاري ستاد هفته پژوهش استان به منظور بررسي اقدامات انجام شده توسط كميته هاي جشنواره هفته پژوهش و فناوري و همچنين افتتاح نمايشگاه مجازي پژوهش،فناوري و فن بازار استان، امروز مورخ 16 آذر 99 به صورت وبينار برگزار شد.

1399/9/16

بسم رب الشهداء و الصديقين

منَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبديلًا

ميان مؤمنان، مرداني هستند كه برسر پيماني كه با خدا بستند، صادقانه ايستادند؛ برخي پيمان خود را به آخر بردند و بعضي در انتظارند و هرگز تغيير و تبديلي در عهد و پيمان خود  ندادند.

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي ، شهادت مظلومانه  دكتر محسن فخري زاده، رئيس سازمان پژوهش و نوآوري وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح ودانشمند هسته اي وچهره سرشناس صنعت دفاعي كشور را خدمت ملت قهرمان پرور ايران تسليت عرض نموده و از خداوند منان براي اين شهيد عزيز علو درجات را خواهان است.

1399/9/11

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، دهمين جلسه كارگروه اقتصادي،اشتغال و سرمايه گذاري استان  به منظور ارائه گزارش درخصوص پروژه هاي جهش توليد توسط اداره كل صنعت،معدن و تجارت، جهاد كشاورزي و ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري و بررسي عملكرد تبصره 16توسط اداره كل كميته امداد امام خميني(ره) و همچنين بررسي عملكرد تسهيلات كرونا و اشتغال پايدار روستايي روز يكشنبه مورخ 99/9/9 در محل سالن جلسات شهداي دولت استانداري برگزار شد.

1399/9/10

پانزدهمين جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان، با حضوراستاندار خراسان شمالي ، فرمانده قرارگاه سازندگي خاتم‌الانبيا (ص) ، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و ساير اعضا جلسه روز گذشته،در محل سالن جلسات شهداي دولت استانداري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، در اين جلسه تفاهم نامه همكاري ميان استاندار خراسان شمالي و فرمانده قرارگاه سازندگي خاتم جهت توسعه و محروميت زدايي استان امضا شد.

1399/9/6

امام صادق (ع) مي‎فرمايد: «تَدخُلُ بشفاعَتِها شيعَتي الجَنَّةَ باَجمَعهم، به شفاعت او (فاطمة معصومه) همة شيعيانم وارد بهشت خواهند شد.»
امام صادق(عليه السلام) 'بهشت داراي هشت در است كه سه در آن از قم است و ... به شفاعت حضرت معصومه (سلام الله عليها) تمامي شيعيان داخل بهشت مي شوند.'

1399/9/5
مقام معظم رهبري:
بسيجي‌بودن به ميدان آوردن همه توانايي‌ها در راه آرمان‌هاي نظام اسلامي است.

 

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1399/9/2

به گزارش روابط‌عمومي سازمان مديريت وبرنامه ريزي استان خراسان شمالي، به دليل تقارن زمان برگزاري هشتمين آزمون استخدامي دستگاه‌هاي اجرايي با هفته اول اجراي «طرح جامع مديريت هوشمند محدوديت‌ها» و تلاش براي برگزاري آزمون مذكور با رعايت كامل پروتكل‌هاي بهداشتي، اين آزمون در روزهاي پنج شنبه ۱۱‏/۱۰‏/۱۳۹۹ و جمعه ۱۲‏/۱۰‏/۱۳۹۹ به طور هم‌زمان در سراسر كشور برگزار مي‌شود.

1399/8/29

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي،  روز گذشته چهارمين نشست شوراي راهبري توسعه استان با حضور معاون توسعه مديريت ومنابع استاندار ،رئيس سازمان و برخي از اعضا ، در محل استانداري و بخشي هم بصورت وبيناري برگزار شد .

در اين نشست در خصوص شاخص هاي استاني ارزيابي عملكرد دستگاه ها(علاوه بر شاخص هاي عمومي واختصاصي) و همچنين تشكيل كميته بهره وري استان ،با پيشنهادات اعضا مواردي به تصويب رسيد .

1399/8/29

ابلاغ بخشنامه نحوه فعاليت دستگاه‌هاي اجرايي در راستاي «طرح جامع مديريت هوشمند محدوديت‌ها متناسب با وضعيت بيماري كوويد ۱۹ در شهرهاي كشور»  توسط معاون رئيس‌جمهوري و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور

معاون رئيس‌جمهوري و رئيس سازمان اداري و استخدامي كشور در بخشنامه‌اي به «كليه دستگاه‌هاي اجرايي موضوع ماده (۲) قانون مديريت بحران (به استثناي نيروهاي مسلح)»، و در اجراي «طرح جامع مديريت هوشمند محدوديت‌ها متناسب با وضعيت و روند بيماري كوويد ۱۹ در شهرهاي كشور»، مصوب چهل‌وچهارمين جلسه ستاد ملّي مديريت كرونا، نحوه فعاليت دستگاه‌هاي اجرايي و ادارات مركز و استان‌ها و شهرستان‌ها در هر يك از شرايط سه‌گانه هشدار را ابلاغ كرد.

1399/8/28

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، ششمين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان به منظور توزيع اعتبارات لايحه بودجه سال1400 روز يكشنبه مورخ 25 آبان 1399 در محل سالن اجتماعات شهداي دولت استانداري برگزار شد.

1399/8/25

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي،كارگروه تخصصي آموزش، پژوهش، فناوري و نوآوري استان به منظور بررسي و تصويب برنامه هاي كميته ها و جشنواره هاي ذيل ستاد روز گذشته مورخ 99/8/21 در محل سالن جلسات طبقه اول استانداري به صورت وبينار برگزار گرديد.

1399/8/22

به گزارش روابط عمومي،پنجمين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان با دستور كارهاي بررسي و مصوبات كارگروه امور زيربنايي استان، بررسي طرح هاي هادي روستاهاي محمدعلي پهلوان و خداقلي، همچنين واگذاري و تغيير بهره بردار ساختمان فني و حرفه اي روستاي زرق آباد شهرستان اسفراين به نيروي انتظامي ، انتقال مالكيت و تغيير بهره بردار مجتمع نيمه تمام فرهنگي اداره كل فرهنگ و ارشاد واقع در جنب بيمارستان شهداي فاروج به دانشگاه علوم پزشكي استان و همچنين بررسي محورهاي پژوهشي اولويت دار سال ۹۹ از محل يك درصد اعتبارات پژوهشي استان و همچنين بخشي از اعتبارات تملك داراييهاي سرمايه اي استان  ،صبح روز چهارشنبه مورخ ۷ آبان ماه ۹۹در محل سالن جلسات شهداي دولت استانداري برگزار گرديد.

1399/8/7

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي ، چهاردهمين نشست ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان، به منظور انعقاد تفاهم نامه پروژه هاي جهش توليد استان در راستاي تفاهم نامه استاندار محترم با رييس محترم سازمان برنامه و بودجه كشور، روز سه شنبه مورخ 99/8/6 در محل سالن اجتماعات طبقه همكف استانداري برگزار شد.

حسن پارسي پور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي در اين نشست به فرايند تعيين شده در خصوص تأمين منابع مالي تفاهم‌نامه پروژه‌هاي جهش توليد استان اشاره كرد و در ادامه اعضاي حاضر در جلسه در خصوص نحوه تامين منابع مالي و تسهيلات بانكي پروژه ها مواردي را بيان نمودند .

1399/8/7

قالَ الإمامُ الْحَسَنِ الْعَسْكَري – عليه السلام:

9عبادت در زياد انجام دادن نماز و روزه نيست، بلكه عبادت با تفكّر و انديشه در قدرت بي منتهاي خداوند در امور مختلف مي‌باشد.

1399/8/3

آمار دقيق ركن توسعه و توزيع عادلانه منابع و امكانات است.

اول آبان ماه روز آمار و برنامه ريزي گرامي باد.

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1399/8/1

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي،ظهر روز دوشنبه مورخ ۲۸ مهرماه كارگروه ساماندهي فضاهاي اداري با حضور معاون توسعه مديريت و منابع استاندار  و رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان برگزار گرديد.

در اين نشست ضمن مرور بخشنامه ها و آيين نامه هاي مرتبط با انطباق فضاهاي اداري با تشكيلات تفصيلي دستگاه ها توسط دكتر پارسي پور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، به دستور كارهاي جلسه كه بررسي فضاي مازاد اقتصاد و دارايي و نياز استانداري به اين فضا و همچنين نياز پليس فتاي استان به ساختماني همراه با تعمير و تجهيز بوده پرداخته شد.

1399/7/29

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، پنجمين نشست تخصصي  حكمراني آب با محوريت كارگروه سازگاري با كم آبي به ميزباني سازمان مديريت و برنامه ريزي و با هماهنگي انجمن علمي سيستم هاي سطوح آبگير باران ايران روز چهارشنبه مورخ 99/7/23 به صورت وبينار برگزار شد.

1399/7/25

28 صفر سالروز رحلت پيامبر اكرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبي(ع) و امام رضا(ع) بر عموم مسلمين جهان تسليت باد.


در سوگ نبي جهان سيه مي پوشد               در سينه، دل از داغ حسن مي جوشد


از ماتم هشتمين امام معصوم                     هر شيعه ز درد، جام غم مي نوشد

 

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1399/7/24

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي،پيكر مطهر سه شهيد تازه‌ تفحص شده خراسان شمالي در دوران دفاع مقدس، روز  گذشته در ميان استقبال مردم، خانواده معظم شهدا و شماري از مسوولان استان در بجنورد تشيع و پيكر اين شهدا براي تدفين به محل زادگاهشان در شهرستان‌هاي جاجرم، فاروج و اسفراين انتقال يافت.

1399/7/22

به گزارش روابط عمومي، حسن پارسي پور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي شب گذشته به منظور تشريح اعتبارات سفر مقام معظم رهبري در برنامه تلويزوني رصد شبكه استاني اترك حضور يافت .

براي مشاهده برنامه اينجا كليك كنيد.

1399/7/20

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، سومين نشست كارگروه آموزش،پژوهش، فناوري و نوآوري استان روز گذشته به منظور بررسي طرح هاي پژوهشي اداره كل پزشكي قانوني استان از محل اعتبارات ملي ، بررسي پيشنهادات تاسيس نمايندگي بنياد ايران شناسي در استان و همچنين بررسي محور هاي پژوهشي سال 1399 و فرم پيشنهادات اوليه پژوهشي مصوب گروه هاي پژوهش برگزار شد.

1399/7/8

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، رييس و جمعي از همكاران سازمان به همراه نماينده اداره بنياد شهيد استان روز گذشته به مقام شامخ شهدا اداي احترام كردند.

1399/7/7

به گزارش روابط عمومي؛ نشست صميمي رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي  با جمعي از همكاران ايثارگر سازمان روز گذشته به مناسبت هفته دفاع مقدس در محل سالن جلسات برگزار شد.

1399/7/6

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان خراسان شمالي؛ جشنواره شهيد رجايي استان روز يكشنبه مورخ 30 شهريورماه با حضور مقامات استاني در سالن اجتماعات شهداي دولت استانداري با تجليل از دستگاه هاي اجرايي برتر استان برگزار شد.

1399/6/31

31 شهريور آغاز هفته دفاع مقدس و سالروز يكي از برجسته‌ترين حماسه‌هاي ملت ايران در حفاظت از ارزش هاي سرزمين مقدس ايران اسلامي و يادآور رشادت‌ها و جانبازي‌هاي هشت ساله ايثارگران در دفاع از نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است.

دفاع مقدس از افتخارات ماندگار تاريخ اين كشور، تداعي‌گر ايستادگي و مجاهدت جوانان و نماد سرافرازي در آزمون بزرگ الهي است.

ملت شريف و بزرگوار ايران در پاسخ به فزون خواهي دشمن متجاوز از كيان خود دفاع كردند وبا خلق حماسه‌اي بزرگ پاسخ قاطع و كوبنده‌اي به دشمن دادند.

بي شك انقلاب اسلامي ايران نعمتي الهي است كه به بهاي از خود گذشتگي و پايداري دلير مردان بي ادعا به دست آمد و يكايك ملت رشيد ايران بايد براي حفظ اين نعمت گرانقدر كوشا باشند.

ايستادگي ايثارگران و مجاهدان در حراست از كيان ميهن اسلامي، خودباوري، شكوفايي و عزت امروز را به ارمغان آورد و بايد با بهره گيري از اين توشه و زنده نگهداشتن فرهنگ ايثار و شهادت براي تعالي فردا گام برداريم.

 

1399/6/31

به گزارش روابط عمومي؛ كرامت اله بدرود،نماينده سازمان برنامه و بودجه كشور و مصطفي عربي، معاون هماهنگي برنامه و بودجه سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي از پروژه هاي دومين سفر رياست جمهوري به استان بازديد كردند.

1399/6/25

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، حسن پارسي پور، امروز در برنامه صبح تازه كه به صورت زنده از شبكه اترك پخش شد حضور يافت .

1399/6/23

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي ، نهمين نشست كارگروه اقتصادي، اشتغال و سرمايه گذاري استان به منظور بررسي وضعيت و ظرفيت هاي منابع آب و كشاورزي استان روز پنج شنبه مورخ 99/06/20 در محسل سالن اجتماعات استانداري  برگزار شد.

1399/6/22
ثبت نام از داوطلبان در هشتمين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاه‌هاي اجرايي كشور  از روز پنج شنبه 20 شهريورماه  از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.orgآغاز شد و به مدت ۱۰ روز (تا پايان روز شنبه مورخ 29 شهريورماه ادامه خواهد داشت.
1399/6/22

سومين نشست شوراي راهبري توسعه مديريت استان صبح امروز با حضور معاون توسعه مديريت و منابع استاندار، رئيس سازمان ودبير شوراي راهبري توسعه مديريت استان و ساير اعضا، در محل استانداري( بصورت تركيبي وبينار و حضوري) برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي در ابتداي جلسه، گزارشي از آخرين اقدامات انجام شده در خصوص واگذاري خدمات اداره كل جهاد كشاورزي استان به دفاتر پيشخوان  و انعقاد تفاهم نامه ارايه گرديد.

در ادامه نيز در خصوص فرآيند ارزيابي عملكرد سال 98 دستگاه ها و بخشنامه جشنواره شهيد رجايي  ونحوه تقدير از دستگاه هاي برتر بر اساس مفاد بخشنامه و همچنين  تقدير بر اساس مقتضيات استان  و تصميم شورا بود كه با ارائه پيشنهادات شورا،تصميماتي نيز گرفته شد.

1399/6/15

به گزارش روابط عمومي؛ هشتمين نشست كارگروه اقتصادي،اشتغال و سرمايه گذاري استان امروز با حضور معاون توسعه كارآفريني و اشتغال وزارت تعاون ،كار و رفاه اجتماعيبه منظور بررسي مسائل و مشكلات مرتبط با تسهيلات قانون اشتغال پايدار روستايي و تسهيلات كرونا در محل سالن جلسات شهداي دولت خراسان شمالي برگزار شد.

1399/6/11

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، حسن پارسي پور روز گذشته در نشست اقشار مختلف مردم و بررسي مسائل و مشكلات شهرستان فاروج حضور يافت.

1399/6/7

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، ششمين نشست كارگروه اقتصادي،اشتغال و سرمايه گذاري استان به منظور ارائه گزارش در خصوص پرداخت تسهيلات قانون اشتغال پايدار روستايي و عشايري و همچنين پرداخت تسهيلات كرونا روز گذشته در محل سالن جلسات شهداي دولت استانداري برگزار شد.

1399/6/6

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، چهارمين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان به منظور بررسي مصوبات كارگروه هاي ذيل شوراي برنامه ريزي و توسعه استان و بررسي مصوبات كميته برنامه ريزي شهرستان ها در توزيع اعتبارات سال 99  روز گذشته در محل سالن شهداي دولت استانداري برگزار شد.

در  پايان اين نشست، از محبوبه وحداني، دارنده رتبه نخست كشور در كنكور دكتري، قدرداني كرد و با دعوت وي، اين نخبه اهل روستاي «قلي» شهرستان جاجرم، به عضويت مجمع نخبگان خراسان شمالي درآمد.

اعضاي شوراي برنامه ريزي و توسعه خراسان شمالي در اين نشست، سند علمي، فناوري و نوآوري استان را مصوب كردند.

1399/6/6

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، حسن پارسي پور روز يكشنبه در نشست خبري اظهار داشت: تفاهم نامه جهش توليد استان، طي چند روز گذشته به امضاي معاون محترم رياست جمهوري و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور و جناب استاندار  رسيده است و در آينده اي نزديك با سفرآ دكتر نوبخت به استان، سند جش توليد نيز رو نمايي خواهد شد.

1399/6/3

به گزارش روابط عمومي ؛ حسن پارسي پور، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به همراه جمعي از همكاران سازمان روز گذشته به مناسبت فرا رسيدن هفته دولت با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدا اداي احترام كردند.

1399/6/2

به مناسبت انفجار دفتر نخست وزيري در هشتم شهريور سال 1360 و شهادت دو يار ديرين امام (ره) و انقلاب و دو اسوه علم و تقوا، شهيد محمد علي رجايي، رئيس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزير كه نمونه اي از دولتمردان مردمي بودند و نيز به منظور آشنايي مردم با فعاليت ها و بيان اهداف و برنامه هاي آينده دولت، هفته اي به نام هفته دولت نامگذاري شده است كه از دوم تا هشتم شهريور مي باشد. 

علت نامگذاري چنين هفته اي اين است كه دولت شهيد رجايي، نخستين دولت مكتبي بود كه در آن دوره بحراني حداكثر تلاش و كوشش خود را براي خدمت به اهداف مقدس انقلاب، صادقانه اعمال كرد تا آن جا كه جان خويش را بر سر آن نهادند. روحشان شاد....


آغاز هفته دولت كه ياد آور فدا كاريهاي فرزندان پاك نهاد و گرانقدر انقلاب و احيا كننده روزهاي پرشورخدمتگذاري شهيدان رجايي و با هنر است را  تبريك مي گوييم. 

                                                      روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1399/6/1


السلام عليك يا أباعبدالله وعلي الارواح التي حلت بفنائك عليكم مني جميعا سلام الله أبدا مابقيت وبقي الليل والنهارولاجعله الله آخر العهد مني لزيارتكم  السلام علي الحسين وعلي علي بن الحسين وعلي أولاد الحسين وعلي أصحاب الحسين

قال رسول الله (ص): ان لقتل الحسين (ع) حرارة فى قلوب المؤمنين لا تبرد ابدا.
پيامبراكرم (ص) فرمود: براى شهادت حسين (ع)، حرارت و گرمايى در دل‌هاى مؤمنان است كه هرگز سرد و خاموش نمى‏شود. 
(جامع احاديث الشيعه، ج 12، ص556)

فرا رسيدن ماه محرم و ايام سوگواري و عزاداري سالار شهيدان و سرور آزادگان جهان حضرت ابا عبدالله الحسين(ع) و ياران با وفايش تسليت باد.

                                             
                                                      روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1399/6/1

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، سومين نشست تخصصي استحصال آب باران با موضوع آبياري تكميلي و توسعه كشاورزي ديم با محوريت كارگروه سازگاري با كم آبي، سازمان مديريت و برنامه ريزي و انجمن علمي سيستم هاي سطوح آبگير باران ايران روز  گذشته به صورت وبينار برگزار شد.

1399/5/30

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي،مراسم كلنگ زني خوابگاه دخترانه استثنايي حضرت زينب (س) بجنورد روز گذشته با حضور معاون وزير و رياست آموزش و پرورش استثنايي كشور، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و جمعي از مديران استاني برگزار شد.

در اين مراسم خوابگاه دخترانه استثنايي حضرت زينب (س) بجنورد با ۵۰۰ متر مربع در زميني به مساحت ۱ هزار متر مربع و اعتباري بالغ بر ۲۱ ميليارد ريال با مشاركت ۷ ميليارد ريالي آقايان  كاملي و مومن زاده از بازاريان بجنورد كلنگ زني شد.

1399/5/29

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، سومين نشست شوراي فني استان روز گذشته با حضور سرپرست معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و ساير اعضاي جلسه در محل سالن جلسات همكف استانداري (سالن شهداي دولت) برگزار شد.

1399/5/27

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، استاندار و رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به همراه جمعي از مديران روز پنجشنبه مورخ 99/5/23 به شهرستان راز و جرگلان سفر كردند.

استاندار در نشست با فعالين سياسي فرهنگي و اجتماعي شهرستان راز و جرگلان با اشاره به تصويب بيش از ۱۰ ميليارد تومان مصوبه، افزود: در مراكز ۶ دهستان شهرستان راز و جرگلان زمين ورزشي ايجاد خواهد شد.
شجاعي با تاكيد بر اينكه عدم توجه به بخش هاي مختلف سبب بروز آثار منفي مختلف مي شود، تصريح كرد: وقتي به زير بناها توجه نكنيم خروجي كارها نشان مي دهد ما از بسياري از مسائل مهم عبور كرده ايم و در اين راستا سازمان مديريت و برنامه ريزي را مامور كرديم براي تامين نداشته هاي شهرستان بسته حمايتي تعريف كند.
شجاعي با بيان اينكه بايد به مسائل فرهنگي بانوان در شهرستان راز و جرگلان با جديت پرداخته شود، افزود: مجمع مشورتي بانوان شهرستان با هدف تعريف برنامه ها و كارهاي ويژه بانوان تشكيل شود و در آمد و شدهاي كشوري به استان بانوان شهرستان راز و جرگلان ديده شوند.
شجاعي حضور بيش از ۲۰ بار خود در شهرستان راز و جرگلان را از وظايف خود در ۲ سال اخير عنوان كرد و افزود: اين شهرستان غير از راه، پل، سد و ساير امكانات زيربنايي به تحول فكري نياز دارد. 

1399/5/25

پنجمين جلسه كارگروه اقتصادي، اشتغال و سرمايه گذاري روز گذشته به منظور بررسي سند برنامه توسعه اقتصادي و اشتغال زايي روستاهاي هدف، پرداخت تسهيلات قانون اشتغال پايدار روستايي و عشايري در محل سالن جلسات سازمان مديريت و برنامه ريزي برگزار گرديد. 

1399/5/23

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، عصر روز دوشنبه مورخ 20 مردادماه 99 ،معاون رئيس جمهور ورئيس سازمان اداري واستخدامي كشور با روسا و معاونين توسعه مديريت وسرمايه انساني سازمان مديريت وبرنامه ريزي استانها بصورت ويدئو كنفرانس(وبينار) نشستي را به مدت 2 ساعت برگزار كرد. 

1399/5/21

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، هفتمين نشست بررسي مطالعات سند ملي آمايش سرزمين در كميسيون تخصصي شوراي عالي آمايش سرزمين روز دوشنبه مورخ 1399/05/20 به صورت وبينار برگزار شد.

1399/5/21

 دوران امامت امام هفتم حضرت موسي بن جعفر ( ع ) مقارن بود با سالهاي  آخر خلافت منصور عباسي ، امام موسي  كاظم ( ع ) از حدود 21سالگي با وصيت پدر بزرگوار و امر خداوند متعال به مقام بلند امامت رسيد، و مدت امامت آن حضرت سي و پنج سال بود.

امام موسي كاظم فرمودند: هر كس مي خواهد قوي ترين مردم باشد، بر خدا تكيه كند.

 امام كاظم ( ع )  به تصديق همه مورخان، به زهد و عبادت بسيار معروف بوده است و از عبادت و سختكوشي به " عبد صالح " معروف و در سخاوت و بخشندگي مانند نياكان بزرگوار خود بود.

كاظم يعني: نگهدارنده و فروخورنده خشم.  رفتار حكيمانه و صبورانه آن حضرت كم كم ، حقانيت خاندان عصمت و اهل بيت ( ع ) را بر آنان روشن مي ساخت، اما آنجا كه پاي گفتن كلمه حق در برابر سلطان و خليفه ستمگري پيش مي آمد، امام كاظم ( ع ) مي فرمود : " قل الحق و لو كان فيه هلاكك " يعني: حق را بگو اگرچه آن حقگويي موجب هلاك تو باشد.

1399/5/19

رسول خدا(ص) فرمود:

روز غدير خم برترين عيدهاي امت من است و آن روزي است كه خداوند بزرگ دستور داد;  برادرم علي بن ابي طالب را به عنوان پرچمدار (و فرمانده) امتم منصوب كنم، تا بعد از من مردم توسط او هدايت شوند، و آن روزي است كه خداوند در آن روز دين را تكميل و نعمت را بر امت من تمام كرد و اسلام را به عنوان دين براي آنان پسنديد.
1399/5/16

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، دومين وبينار تخصصي با موضوع استحصال آب باران (مديريت و بهره برداري از سيلاب هاي شهري)روز گذشته با حضور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، رييس انجمن سيستم هاي سطوح آبگير باران، معاون آبخيزداري امور مراتع و بيابان سازمان جنگلها، مراتع وآبخيزداري كشور، نايب رييس انجمن سيستم هاي سطوح آبگير باران و عضو هيات علمي دانشگاه تبريز  به صورت وبينار برگزار شد.

1399/5/16

عيد سعيد قربان يادآور بندگي و اخلاص حضرت ابراهيم در برابر پروردگار خويش است. روزي كه در آن ابراهيم خليل فرزند خود اسماعيل را به قربانگاه برد تا به فرمان خداوند آن را ذبح كند؛ فرزندي كه خداوند در سن پيري به او بخشيده بود و حدود 13 سال از او دور بود و در صحراي سوزان مكه به همراه مادرش زندگي مي‌كرد.

در عيد قربان يك قدردانى بزرگ الهى نهفته است از پيامبر برگزيده حضرت حق، حضرت ابراهيم (ع) كه آن روز ايثار كرد؛ اين ايثار و اين گذشت، يك نماد است براى مؤمنانى كه مي خواهند راه حقيقت را، راه تعالى را، راه عروج به مدارج عاليه را طى كنند، بدون گذشت امكان ندارد.

                                             عيد سعيد قربان مبارك باد.

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1399/5/9

اينفوگرافيك تخصيص اعتبارات تملك و دارايي هاي سرمايه اي استاني خراسان شمالي

1399/5/8

إنَّ جَميِعَ دَوابِّ الأرضِ لَتُصَلِّي عَلي طالِبِ العِلمِ حَتَّي الحِيتانِ في البَحرِ

همه جنبندگان زمين، حتي ماهيان دريا، بر جوينده دانش درود مي‌فرستند.

امام باقر عليه السلام

 

هفتم ماه ذي الحجه سالروز شهادت پنجمين اختر تابناك آسمان ولايت حضرت امام محمد باقر (( عليه السلام ))  تسليت باد .

 

روابط عمومي سازمان مديريت وبرنامه ريزي خراسان شمالي

1399/5/6

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي،روز گذشته اولين وبينار تخصصي با موضوع استحصال آب باران براي مصارف شهري، خانگي و كشاورزي با مشاركت انجمن علمي سيستم هاي سطوح آبگير باران ايران برگزار شد. 

1399/5/2

سالروز ازدواج امام علي عليه السلام با حضرت فاطمه زهرا سلام الله تبريك و تهنيت باد.

1399/5/1
سالروز شهادت جانسوز نهمين پيشواي دين امام جواد (ع) تسليت باد.
1399/4/30

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي دومين نشست شوراي فني استان روز گذشته با حضور معاون هماهنگي امور استاندار، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و ساير اعضا جلسه به منظور بررسي وضعيت آزمايشگاه هاي استان، رسيدگي و بررسي تجديد نظر در نرخ پيمان شركت پارت پاسارگاد  و بررسي تجديد نظر در نرخ پيمان شركت تاوا ابنيه سالوك و همچنين رسيدگي به اختلاف شهرداري بجنورد و شركت پيراميد عمران گستر  در محل سالن جلسات شهداي دولت استانداري برگزار گرديد.

1399/4/30

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، ظهر امروز دومين نشست كارگروه آموزش، پژوهش، فناوري و نوآوري استان به صورت وبينار و به منظور بررسي طرح توجيهي تاسيس مركز مطالعات و تحقيقات زنان استان در دانشگاه كوثر و بررسي پيشنهاد بكارگيري فرصت مطالعاتي اعضاي هيات علمي در واحد هاي صنعتي استان و همچنين بررسي مصوبات جلسات گروه كاري فناوري و نوآوري استان برگزار گرديد.

1399/4/25

چهارمين نشست كارگروه اقتصادي، اشتغال و سرمايه گذاري استان صبح امروز با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي و اعضا جلسه به منظور بررسي سند توسعه تجارت خارجي استان و همچنين بررسي و تحليل اشتغال در حوزه شهرك هاي كشاورزي در محل سالن جلسات اين سازمان برگزار شد.

1399/4/25

 سومين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان صبح امروز با حضور رييس سازمان بسيج سازندگي كشور، استاندار، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و ساير اعضا جلسه به منظور بررسي پروژه هاي محروميت زدايي استان در محل سالن جلسات شهداي دولت استانداري برگزار شد.

1399/4/24

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي،  روز گذشته اولين نشست شوراي فني استان به منظور تبيين دستورالعمل رعايت پروتكل بهداشتي در پروژه هاي عمراني توسط دفتر فني استانداري با حضور سرپرست هماهنگي امور عمراني استاندار ، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي و ساير اعضاء جلسه در محل سالن جلسات شهداي دولت استانداري برگزار شد.

1399/4/24

وبينار تخصصي خدمات مبتني بر فناوري اطلاعات براي كشاورزي پايدار روز گذشته با حضور جمعي از مديران و كارشناسان دستگاه­هاي اجرايي، اعضاي هيات علمي دانشگاه­هاي استان و سازمان­هاي مردم نهاد با محوريت سازمان مديريت و برنامه­ريزي استان خراسان شمالي برگزار گرديد. 

1399/4/23

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، اين نشست پيرو جلسه گازرساني روستايي با حضور استاندار و به منظور هماهنگي و برنامه ريزي هاي لازم جهت اجرايي شدن برخورداري تمامي روستا هاي بالاي 20 خانوار از گاز،  روز چهارشنبه مورخ 99/4/18 در محل سالن جلسات اين سازمان  برگزار  گرديد.

1399/4/19

رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي با همراهي مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان از مركز تخصصي برق ، الكترونيك و رايانه و پروژه طرح 18 ماهه گلستان شهر شهرستان بجنورد بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي؛ حسن پارسي پور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي با همراهي فرج اله راد مديركل با حضور در مركز تخصصي برق ، الكترونيك و رايانه (دومنظوره –شهيد يزداني) شهرستان بجنورد از كارگاه هاي آموزشي مركز بازديد و با مربيان ديدار و گفتگو كردند. همچنين پس از بازديد از مركز تخصصي ، از پروژه در حال احداث طرح 18 ماهه گلستان شهر شهرستان بجنورد نيز بازديد و در جريان ميزان پيشرفت پروژه قرار گرفتند.

1399/4/17

به گزارش روابط عمومي؛ اولين نشست شوراي راهبري توسعه مديريت استان با حضور علي بيگ زاده معاون توسعه مديريت و منابع استاندار ،حسن پارسي پور رئيس سازمان ودبير شوراي راهبري توسعه مديريت استان و ساير اعضا، در محل استانداري برگزار گرديد.

1399/4/12

به گزارش روابط عمومي؛حسن پارسي پور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي در ابتداي اين نشست گزارشي از روند تهيه و تدوين سند جهش توليد استان ارائه نمود.

1399/4/12

سومين نشست كارگروه اقتصادي، اشتغال و سرمايه گذاري استان  صبح امروز با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و ساير اعضا با محوريت سند توسعه تجارت خارجي استان و پروژه هاي جهش توليد برگزار شد. 

1399/4/4

به گزارش روابط عمومي؛ وبينار هم انديشي و توسعه دانشگاه فني و حرفه اي خراسان شمالي با حضور حسن پارسي پور،رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي و مسئولين ارشد استان با رويكرد كار آفريني و ارتباط با صنعت روز گذشته برگزار گرديد.

1399/4/1

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، اين نشست روز گذشته مورخ 99/03/25 و به منظور پيگيري مصوبات سفر رياست جمهوري به استان برگزار گرديد.

1399/3/26

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي نخستين نشست كارگروه آموزش، پژوهش و نوآوري استان صبح امروز به صورت وبينار (در راستاي بخشنامه شماره 10934 سازمان اداري و استخدامي كشور در خصوص طرح فاصله گذاري هوشمند و رعايت پروتكل بهداشتي و ايمني) و به منظور بررسي طرح تدوين برنامه علم و فن آوري استان، بررسي طرح الگو بهينه استقرار جمعيت استان و تدوين و تصويب برنامه زمانبندي جلسات كارگروه در سال 1399 برگزار شد

1399/3/20

دومين جلسه كارگروه اقتصادي،اشتغال و سرمايه گذاري استان روز گذشته با حضور معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و ساير اعضا به منظور بررسي و ارائه گزارش سند توسعه هنر استان (صنعت فرش دستباف ) و ارائه برنامه ها و اقدامات بنياد علوي در شهرستان مانه و سملقان در محل سالن جلسات سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي برگزار شد

1399/3/20

با توجه به اعلام معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت براي انجام مرحله مصاحبه استخدامي دستگاه‌هاي اجرايي از جمله سازمان مديريت وبرنامه ريزي  استان ، موضوع مصاحبه هفتمين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاه هاي اجرايي، صبح روز  يكشنبه  مورخ 18 خردادماه 99  با رعايت فاصله گذاري اجتماعي و توجه به پروتكل‌هاي بهداشتي اعلام شده، فرآيند مصاحبه بصورت حضوري  برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت وبرنامه ريزي خراسان شمالي، اين مرحله مصاحبه در سه فرآيند (تست هاي روانشناسي و شخصيتَ، ارزيابي عمومي و مصاحبه مهارت هاي شغلي و دانشي) وبا  نظارت نماينده سازمان برنامه وبودجه كشور،رئيس سازمان مديريت وبرنامه ريزي استان و مديران مرتبط سازمان در محل سازمان برگزار گرديد  .

.
1399/3/19

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، نشست كارگروه تخصصي زيربنايي، توسعه‌ روستايي، عشايري وآمايش سرزمين و محيط زيست روز گذشته  با حضور  معاون هماهنگي امورعمراني استاندار، رييس و معاونين سازمان مديريت و برنامه ريزي و ساير  اعضا كارگروه  برگزار شد و در اين نشست  تشكيل گروه كاري كاربران نقشه و اطلاعات مكاني استان مصوب گرديد .

1399/3/13

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي،  گروه كاري آمايش سرزمين و محيط زيست استان به منظور، ارائه گزارش اقدامات گروه كاري آمايش سرزمين ومحيط زيست در سال 1398،- تعيين تكليف طرح دستورالعمل پياده سازي الگوي توسعه روستايي واجراي برنامه توسعه محلي در سطح روستاهاي هدف در استان و همچنين ارائه طرح روستاي سبز(زيست بوم) با هدف توانمند سازي جوامع محلي توسط جهاد دانشگاهي استان روز گذشته در محل سالن جلسات اين سازمان برگزار گرديد.

1399/3/12

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي؛ صبح روز گذشته، دومين جلسه دوره آموزشي گرافيك و صفحه آرايي با موضوع آشنايي با نرم افزار فتوشاپ براي مسئولين و كارشناسان روابط عمومي هاي دستگاه هاي اجرايي استان به صورت وبينار (در راستاي رعايت پروتكل بهداشتي و ايمني و فاصله گذاري هوشمند) برگزار شد.
شايان ذكر است وبينار آموزشي آشنايي با نرم افزار فتوشاپ طي 10 جلسه و  روزهاي يكشنبه و چهارشنبه راس ساعت ۹ صبح برگزار ميگردد.

1399/3/12

رمضان ماه رحمت و مغفرت و ماه ضيافت الهي در ميعادگاه فطر به پايان ميرسد و جان هاي بيقرار و فطرت هاي پاك مشتاقان نعمت ، اميدواران ثواب و توبه كاران واقعي را از زنگارها زدود و جلالي دوباره بخشيد.

روز عيد فطر ، روز شادماني پارسايان و پرهيزگاراني است كه با برچيدن زنجير تعلقات مادي و مهار خواهش هاي نفساني خويش درخواست توبه و بازگشت شان به درگاه خداوند يكتا مقبول افتاده است و طليعه ماه شوال پرهيزگاران را در جشن عبادت و امساك به همخواني مي خواند تا خداي را شاكر شوند.

1399/3/4

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، اين سازمان از محل مجور سال 1399 تعداد 3 نفر از فارغ التحصيلان دانشگاهي در مقطع كارشناسي ارشد و بالاتر در رشته هاي اقتصاد، مديريت(كليه گرايش ها) و رشته هاي فني و مهندسي، ازبين مشمولين واجد شرايط خدمت سربازي به صورت امريه جذب و پذيرش مي نمايد.

شرايط معدل و دانشگاه به شرح ذيل مي باشد

1399/3/3

دومين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان به منظور بررسي و تبيين ضوابط اجرايي و قانون بودجه سال 1399 كل كشور، توزيع اعتبارات تملك دارايي هاي سرمايه اي استان در سال 99 و همچنين توزيع اعتبارات هزينه عمومي استان در سال جاري برگزار  گرديد.

1399/2/28

فرا رسيدن ايام شهادت و سوگواري مولاي متقيان حضرت علي(ع) و شبهاي قدر تسليت باد.

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1399/2/24

 

پيامبر اكرم(ص) : حق علي بر اين اُمت همچون حق پدر است بر فرزندش

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

 

1399/2/23

سالروز ميلاد فرخنده سَرور جوانان اهل بهشت كريم آل طاها حضرت امام حسن مجتبي (ع) خجسته باد.

1399/2/20

اولين نشست كارگروه استاني ماده 23 قانون الحاق 2 با حضور رييس  سازمان مديريت و برنامه ريزي استان  و اعضا كارگروه، روز سه شنبه مورخ 99/02/16 در محل دفتر رياست سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي؛ اين نشست به منظور بررسي پروژه هاي دستگاه هاي اجرايي استان از جمله پروژه احداث سالن ورزشي بجنورد، احداث ساختمان هاي اداري منابع طبيعي شهرستان بجنورد، راز و جرگلان،لوجعلي و همچنين احداث ساختمان اداري ثبت احوال  شهرستان راز و جرگلان برگزارشد.

1399/2/17

به گزارش روابط عمومي؛ معاون آمار و اطلاعات و GIS سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي در خصوص اجراي طرح نيروي كار فصل بهار 1399 كه به صورت غير حضوري و به روش مصاحبه تلفني از مورخ 99/02/20 لغايت 99/03/02 در استان همزمان با سراسر كشوربرگزار مي گردد اظهار داشت :  آمارهاي مربوط به ساختار نيروي كار، كه مبنايي براي ارزيابي و تحليل سياست‌هاي اقتصادي كشور و استان‌ها محسوب مي‌شود از طريق طرح آمارگيري نيروي كار جمع آوري مي‌شود.

1399/2/16

به گزارش روابط عمومي؛ حسن پارسي پور، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي از اجراي طرح نيروي كار فصل بهار 1399 به صورت غير حضوري و به روش مصاحبه تلفني از مورخ 99/02/20 لغايت 99/03/02 در استان همزمان با سراسر كشور خبر داد. 

پارسي پور افزود: در راستاي كمك به قطع زنجيره انتقال ويروس كرونا طرح نيروي كار فصل بهار 1399به صورت غير حضوري و باروش مصاحبه تلفني  اجرا خواهد شد.

1399/2/16

12 ارديبهشت ماه، سالروز شهادت استاد مطهري و روز معلم گرامي باد.

1399/2/12

روز ملي خليج فارس گرامي باد.

1399/2/10
به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، نشست ستاد پيگيري مصوبات سفر رياست جمهوري به استان  روز گذشته در محل سالن اجتماعات استانداري برگزار شد.
1399/2/9

 حلول ماه مبارك رمضان، بهار قرآن، ماه عبادت‌ها و بندگي خالصانه خجسته باد.

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1399/2/6

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، پيرو دستور استاندار در نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان مبني بر تدوين سند جهش توليد، اولين نشست به منظور تدوين سند جهش توليد، تحرك بخشي به توليدات استان و ايجاد جهش در توليد،اشتغال، كمك و سرعت بخشيدن به روند توسعه اقتصادي استان صبح امروز با حضور دستگاه هاي اجرايي استان در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

1399/2/3

حسن پارسي پور، رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي  در اين نشست اظهار كرد: هفته گذشته در جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان تدوين سند جهش توليد استان مصوب شد كه در همين راستا يك تيم كارشناسي براي تدوين اين سند طراحي كار را آغاز كرده اند.

1399/2/2

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، اولين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان،صبح امروز به منظور تبيين كليات قانون بودجه 1399 و ارائه برنامه هاي اقتصاد مقاومتي و جهش توليد استان در سال 1399 با رعايت زمان و پروتكل هاي بهداشتي در محل سالن اجتماعات استانداري  برگزار گرديد.

1399/1/30
رييس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي خراسان شمالي گفت: امسال براي ۹۲ روستاي استان، برنامه اشتغال و اقتصاد، بر اساس فرصت‌ها و پتانسيل‌هاي آن مناطق، تدوين و تهيه مي‌شود.
1399/1/30

معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي  گفت: با توجه به پيگيري هاي مكرر معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت براي انجام مرحله مصاحبه استخدامي دستگاه‌هاي اجرايي در خصوص تعيين تكليف مرحله مصاحبه هفتمين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاه هاي اجرايي، از انجام مصاحبه آزمون استخدامي با رعايت فاصله گذاري اجتماعي و توجه به پروتكل‌هاي بهداشتي اعلام شده از سوي ستاد ملي مبارزه با كرونا خبر داد.

1399/1/27

رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي در مصاحبه با خبرگزاري ايرنا گفت: سه هزار و ۷۶۰ ميليارد ريال اعتبار، سال گذشته براي اجراي طرح هاي عمراني استان تخصيص يافت كه اين رقم، معادل، حدود نيمي از اعتبارات مصوب استان است.             

 

1399/1/26

عيد سعيد مبعث آغاز راه رستگارى و طلوع تابنده مهر هدايت و عدالت مبارك باد. 

1399/1/3

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، چهارمين و آخرين نشست شوراي راهبري توسعه مديريت ، روز   سه شنبه مورخ 27 اسفندماه 1398  در محل استانداري برگزار گرديد  .

1398/12/27

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي خراسان شمالي با اشاره به آخرين وضعيت تحقق درآمد و تخصيص بودجه استان گفت: طي ۱۱ ماه نخست امسال ۷۷ درصد درآمد مصوب استان محقق شده و از سوي ديگربيش از  35 درصد از اعتبارات تملك رديف هاي ابلاغي استان تخصيص يافته است.

1398/12/23

رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي : هدف از صدور بخشنامه اين سازمان به دستگاه‌هاي اجرايي درخصوص اتخاذ راه‌كارهايي براي كاهش ترددهاي غيرضروري ارباب رجوع و حفظ سلامت كاركنان اين دستگاه‌ها را كه به حداقل رساندن مراجعه به ادارات عنوان كرد.

1398/12/19

ميلاد مسعود مولود كعبه، مولي الموحدين،حضرت علي بن ابيطالب(ع) و روز پدر مبارك باد.

1398/12/17

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي با عنايت به مصوبه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان و در راستاي اجراي بند (ز)تبصره 9 قانون بودجه سال 1398 كشور و با استناد به ماده 56 قانون الحاق (2) سازمان مديريت و برنامه ريزي استان از كليه دانشگاه ها و موسسات علمي - پژوهشي، مراكز آموزش عالي و .. جهت اجراي طرح هاي پژوهشي مصوب سال 1398 دعوت به همكاري مي نمايد.

شايان ذكر است علاقمندان مي توانند حداكثر تا پايان وقت اداري روز سه شنبه مورخ 1398/12/20 موضوع مورد نظر خود را بر اساس اولويت هاي پژوهشي تعيين شده كه در انتهاي خبر قابل دريافت مي باشد انتخاب نموده و نسبت به تهيه و ارائه پيشنهاد طرحنامه پژوهشي(proposal) مربوطه اقدام نماييد.

علاقمندان بعد از تكميل فرم هاي مربوطه مي توانند طرح نامه هاي پژوهشي خود را به آدرس الكترونيكي nkhresearch@mporg.ir ارسال نمايند .

 

1398/12/10

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، پنجمين جلسه كارگروه آموزش، پژوهش، فناوري و نوآوري استان به منظور ارائه گزارش جلسات و مصوبات گروه كاري و بررسي موضوعات پژوهشي پيشنهادي گروه كاري پژوهش استان ذيل محور هاي پژوهشي اولويت دار استان روز گذشته در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.

1398/12/8

شايسته‌ سلام و تحيّات احمدي/احيا كننده‌ كلمات محمدي
اي باشكوه، از تو سرودن سعادت است/ اين شعرها بهانه‌ عرض ارادت است

خجسته ميلاد فروغ سپهر دانش و بينش، حضرت امام محمد باقر عليه السلام تبريك و تهنيت باد

 

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1398/12/5


به گزارش روابط عمومي؛ كارگروه ساماندهي فضا ها و ساختمانهاي اداري با حضور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، مدير كل اقتصاد و دارايي، مدير كل  ثبت اسناد و املاك ، نماينده دفتر فني استانداري و كارشناسان ذيربط  به منظور بررسي آخرين وضعيت ساختمان هاي ادارات كل استان و بررسي پيشرفت فيزيكي و ريالي پروژه هاي نيمه تمام در محل سازمان مديريت و برنامه ريزي استان برگزار گرديد. 

1398/12/1

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي ، رييس، معاونين و كاركنان سازمان به همراه معاونين و كاركنان اداره كل بنياد شهيد استان روز گذشته با خانواده غلامرضا شهرياري جانباز 25 درصد و خانواده حميد رضا لاچين جانباز 40درصد به مناسبت ايام ا.. دهه مبارك فجر ديدار كردند.

1398/11/30

حسن پارسي پور اظهار كرد: با توجه به ضرورت ايجاد اشتغال و اشتغال پايدار در مناطق مرزي بايستي برنامه ها بر اين اساس تهيه و در دستور كار اجرا قرار گيرد.

وي از تدوين سند توسعه اشتغال شهرستان راز و جرگلان خبر داد و افزود: به دليل نهايي شدن مدل انجام كار ، براي ساير شهرستان هاي مرزي استان نيز چنين سندي تهيه خواهد شد.

1398/11/26

به گزارش روابط عمومي؛ صبح روز گذشته رييس، معاونين و كاركنان سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي در راهپيمايي 22 بهمن ماه سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي حضور يافتند.

1398/11/23

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي طبق برنامه ريزي انجام شده كميته ورزش و سلامت سازمان، مسابقات ورزشي تيراندازي با كمان و دارت ويژه ايام دهه مبارك فجر و گراميداشت ياد و خاطره شهيد سردار سپهبد حاج قاسم سليماني عصر روز شنبه مورخ 98/11/19 در محل مجموعه ورزشي عليدخت با حضور 21 نفر از كاركنان و خانواده همكاران برگزار شد .

1398/11/20

يازدهمين جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه خراسان شمالي با حضور استاندار و معاون وزير جهاد كشاورزي و بررسي چهار دستور كار برگزار شد

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، حسن پارسي پور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، پيگيري و استفاده از ظرفيت رديف هاي متمركز كه در اختيار وزارت خانه ها قرار گرفته را يكي از دستور كارهاي اين جلسه عنوان كرد و گفت: با توجه به محدوديت هاي اعتباري مي توان از اين فرصت به بهترين نحو ممكن استفاده كرد.

1398/11/20

به گزارش روابط عمومي؛ رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و نمايندگان دفتر معظم له روز گذشته از پروژه هاي مصوب سفر مقام معظم رهبري(مد ظله العالي) به استان خراسان شمالي بازديد كردند.

1398/11/18

كاهش نرخ بيكاري در خراسان شمالي

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي از كاهش نرخ بيكاري در پاييز امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، حسن پارسي پور گفت: بررسي نرخ بيكاري جمعيت 15 ساله و بيش‌تر هم نشان مي‌دهد كه  8.8 درصد از جمعيت فعال خراسان شمالي در فصل پاييز 98 بيكار بوده‌اند.

1398/11/15

حسن پارسي پور، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي گفت : منظور از نرخ تورم سالانه، درصد تغيير ميانگين اعداد شاخص قيمت در يك سال منتهي به ماه جاري،  نسبت به دوره مشابه قبل از آن مي‌باشد.

1398/11/13

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي صبح امروز،  رييس، معاونين، مديران و كاركنان سازمان مديريت و برنامه ريزي استان در مراسم يوم ا.. 12 بهمن ، سالروز ورود تاريخي امام خميني (ره) به ميهن اسلامي حضور يافتند.

1398/11/12

12 بهمن سالروز ورود تاريخ ساز حضرت امام خميني (ره) به ميهن اسلامي و آغاز دهه مبارك فجر گرامي باد.

 

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي 

1398/11/10

 فرا رسيدن شهادت حضرت فاطمه زهرا (س ) تسليت باد.

1398/11/8

روزنامه ايران در شماره امروز خود در گزارش تفضيلي با عنوان بودجه ۹۹ در ۲۹ قاب به شرح سند مالي سال آينده از ديدگاه روساي سازمان مديريت و برنامه ريزي استانها پرداخت .
به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، مشروح اين گزارش كه در صفحات ۸ و ۹ روزنامه ايران به چاپ رسيده است به شرح زير است :

1398/11/7

به گزارش مركز اطلاع‌رساني، روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، امور مجلس معاونت مجلس و توسعه منطقه‌اي اين سازمان با هدف آگاهي افكار عمومي، گزارش مقايسه تطبيقي لايحه بودجه بودجه سال ۱۳۹۹ كل كشور با مصوبات كميسيون تلفيق مجلس شوراي اسلامي را منتشر كرد.

اين گزارش ها تكميل مي شود..................
 آنچه در پي مي‌آيد متن كامل آخرين گزارش تطبيقي است:

1398/11/5

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، ششمين جلسه شوراي فني استان روز گذشته با حضور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي،معاون هماهنگي امور عمراني استاندار و ساير اعضاء و به منظور ارائه گزارش كارگروه نظارت از بازديد پروژه هاي راه و شهرسازي، بررسي موضوعات مبحث 19مقررات ملي ساختمان توسط شركت مشاور و توسعه مدل رابوم و همچنين رسيدگي به اختلاف دانشگاه علوم پزشكي با شركت سدفام توس پيمانكارپروژه تكميل ساختمان دانشكده پزشكي بجنورد در محل سالن جلسات معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري برگزار شد.

1398/10/29

رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي و مدير كل جهاد كشاورزي  به همراه جمعي از مديران امروز مورخ 98/10/28  از كارخانه پنبه پاك كني و شهرك گلخانه اي  امام رضا(ع) شهرستان مانه و سملقان بازديد كردند .

1398/10/28

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، حسن پارسي پور در چهارمين جلسه كارگروه آموزش، پژوهش، فناوري و نوآوري خراسان شمالي كه روز گذشته در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد گفت: با توجه به اهميت و جايگاه پژوهش در توسعه استان به منظور جلوگيري از موازي كاري و دوباره كاري اقدامات، تشكيل بانك پژوهشي در دبيرخانه گروه كاري پژوهش استان ضرورت دارد.

1398/10/26

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، حسن پارسي پور در چهارمين جلسه گروه كاري پژوهش استان كه روز گذشته در محل سالن اجتماعات دانشگاه بجنورد برگزار شد اظهار كرد: در حال حاضر ۲۴ دستگاه اجرايي استان اعتبار هزينه اي استاني و مابقي اعتبار ملي دارند كه اين ۲۴ دستگاه اجرايي طبق الزام بند ز تبصره 9 قانون بودجه كشور بايستي يك درصد اعتبارات خود، به جز فصول ۱ و ۶ را به بحث پژوهش اختصاص دهند.

1398/10/23

به گزارش روابط عمومي؛ رييس،معاونين و كاركنان سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي در تجمع بزرگ فاطمي كه به ياد سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني و در حمايت از اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ،صبح امروز در محل ميدان شهيد برگزار شد حضور يافتند. 

1398/10/19

جلسه شوراي اداري اداره كل نوسازي مدارس با حضور حسن پارسي پور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و معاونين و مديران سازمان  در سالن جلسات اداره كل نوسازي مدارس برگزار گرديد.

1398/10/18
به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي ، هشتمين جلسه "كارگروه تخصصي درآمدها و تجهيز منابع استان" در سال 1398 در محل سالن جلسات سازمان با حضور پارسي پور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي ، درخشاني مدير كل اموراقتصادي و دارائي و دبير كارگروه تخصصي درآمدها و اعضاء كارگروه برگزار گرديد.
1398/10/18

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، ششمين جلسه كارگروه اقتصادي،اشتغال و سرمايه گذاري استان روز گذشته در محل سالن جلسات سازمان برگزار گرديد.

1398/10/17

"قابل توجه افراد معرفي شده مرحله اول هفتمين امتحان مشترك فراگير دستگاه هاي اجرايي كشور مورخ ۳۰/ ۸/ ۱۳۹۸"

1398/10/16

اطلاعيه سازمان اداري و استخدامي كشور درخصوص زمان اعلام نتايج اوليه هفتمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور در سال 1398

1398/10/16

پنجمين جلسه شوراي فني استان با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استاندار ،رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي و اعضاء شورا روز گذشته در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.

1398/10/16

جلسه ارائه سند راهبردي مطالعات آمايش استان خراسان شمالي در راستاي بررسي و تصويب مطالعات استان و منطقه 9 آمايشي كشور با حضور استانهاي خراسان رضوي  و خراسان جنوبي  در سالن جلسات ياران بهشتي سازمان برنامه و بودجه كشور برگزار گرديد.

1398/10/12

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي 

1398/10/8

دهمين جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان به منظور ارائه و بررسي لايحه بودجه 99 و ارائه گزارش عملكرد دبيرخانه كارگروه اقتصادي، اشتغال و سرمايه گذاري و ارائه گزارش عملكرد دبيرخانه آموزش پژوهش ، فناوري و نوآوري و همچنين گزارش عملكرد دبيرخانه كارگروه زيربنايي،توسعه روستايي، شهري و آمايش سرزمين و محيط زيست استان  امروز مورخ 98/10/5 در محل سالن اجتماعات استانداري برگزار شد.

1398/10/5

شصت و پنجمين جلسه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي خراسان شمالي با حضور استاندار، رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و ساير مديران امروز در محل سالن جلسات استانداري  برگزار شد.

1398/9/27

به گزارش روابط عمومي ؛ رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، جزئيات لايحه بودجه 99 استان در بخش‌هاي مختلف درآمدي، هزينه اي و تملك دارايي‌هاي سرمايه اي  را  اعلام كرد.

1398/9/25

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، حسن پارسي پور در جشنواره تجليل از برگزيدگان پژوهش و فناوري خراسان شمالي كه صبح امروز در محل سالن اجتماعات دانشگاه پيام نور برگزار شد با اشاره به نگاه مثبت دولت تدبير و اميد به پژوهش و اهميت به اين موضوع گفت: خوشبختانه در استان هم تعامل دستگاه هاي اجرايي و دانشگاه ها بسيار مطلوب است كه زمينه رفع مشكلات استان را فراهم خواهد آورد.

1398/9/21

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، چهارمين جلسه شوراي فني استان با دستور كار رسيدگي به درخواست آب و فاضلاب شهري در خصوص فسخ پيمان شركت آبشار كوير يزد، رسيدگي به درخواست تجديد نظر شركت شهرك هاي صنعتي، تبيين قانون حداكثر استفاده از توان توليدي و خدماتي كشور و حمايت از كالاي ايراني و بررسي دوره آشنايي با نحوه انجام تست نفوذ سامانه هاي تحت وب برگزار شد .

1398/9/17روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1398/9/16
سالروز ميلاد با سعادت امام يازدهم، حضرت امام حسن عسكري عليه السلام، برشما مبارك باد.

                                            
                   
                                                                    روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي
1398/9/14

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي ، حسن پارسي پور در پنجمين جلسه كارگروه اقتصادي، اشتغال و سرمايه گذاري خراسان شمالي كه روز گذشته در اين سازمان برگزار شد،گفت: امروزه بيكاري و ايجاد اشتغال به عنوان يكي از دغدغه هاي اساسي و مهم جامعه مطرح است كه همه به آن آگاهي داريم پس براي رفع اين دغدغه در استان بايستي جلسات و تعاملات بيشتري انجام شود.

1398/9/13

نشست صميمي رئيس و كاركنان سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي  روز  دو شنبه مورخ 11/9/98 در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

1398/9/12

معاون توسعه مديريت و منابع انساني سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ، از اعلام آخرين فهرست عناوين خدمات ۱۵۳ دستگاه اجرايي كشور خبر داد.

1398/9/10

جلسه كارگروه استاني ماده 23 قانون الحاق 2 با حضور حسن پارسي پور، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان جهت بررسي پروژه هاي جديد اداره كل ورزش و جوانان، ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، شركت آب منطقه اي، بنياد مسكن، جهاد كشاورزي و دانشگاه علوم پزشكي روز شنبه 9 آذر ماه در محل سازمان برگزار شد.

در اين نشست، پارسي پور اظهار داشت: "با توجه به اهميت اجراي پروژه هاي الويت دار و داراي توجيه فني، اقتصادي، فرهنگي و اجتماعي، در جهت مديريت بهينه بودجه بايد از ظرفيت اجراي دستورالعمل ماده (23) استفاده نمود."

1398/9/9

به گزارش روابط عمومي؛ صبح امروز رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي به همراه معاون توسعه مديريت و منابع استاندار، معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني  سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و رييس دانشگاه بجنورد از هفتمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي استان بازديد كردند.

1398/8/30

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي نهمين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان به منظور توزيع پيشنهادي اعتبارات لايحه بودجه 99 استان (هزينه اي و تملك دارايي هاي سرمايه اي) در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.

1398/8/27

هفتمين آزمون استخدامي متمركز دستگاه­هاي اجرايي استان همزمان با سراسر كشور روز پنج شنبه مورخ 30 آبان ماه 1398 در سه شهرستان بجنورد ،شيروان و اسفراين برگزار مي­ گردد.

1398/8/27

اولين مرحله پرداخت حمايت معيشتي ساعت ۲۴ امشب، دومين مرحله ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۹ آبان و سومين مرحله ساعت ۲۴ روز شنبه ۲ آذرماه خواهد بود.

 

1398/8/27

حسن پارسي پور، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي در مصاحبه با صدا و سيماي مركز استان گفت : طرح مديريت مصرف سوخت در جهت  حمايت معيشت خانوار اجرايي شده است  و افزود :  دولت منافع حاصل از افزايش نرخ سوخت را در سرفصل هاي مشخص به حساب حدود 18 ميليون خانوار معادل بيش از 60 ميليون نفر واريز خواهد كرد.

پارسي پور افزودكمتر از ۱۰ روز ديگر مرحله اول درآمد حاصل فروش سوخت به خانواده‌ها پرداخت  خواهد شد.

1398/8/25

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي سومين جلسه كارگروه آموزش، پژوهش، فناوري و نوآوري استان به منظور ارائه گزارش جلسات و مصوبات گروه كاري آموزش ذيل كارگروه مذكور و بررسي و تصويب فرآيند هاي پيشنهاد انجام كار گروه كاري پژوهش ذيل كارگروه مذكور و تبيين و بررسي محور هاي پيشنهاد پژوهش استان و تبيين دستورالعمل برگزاري هفته پژوهش و فناوري استان در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.

1398/8/25

سالروز ولادت حضرت محمد (ص) پيامبر رحمت و قرآن ناطق و ششمين اختر تابناك آسمان ولايت امام جعفر صادق (ع) گرامي باد.

 

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1398/8/23
جلسه هم‌انديشي سازمان برنامه و بودجه كشور با روساي سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي استان‌ها با هدف ايجاد تعامل و هم‌فكري بيشتر سازمان با استان‌ها، در محل  اين سازمان برگزار شد.
1398/8/22
شانزدهمين جلسه ستاد تهيه و تدوين لايحه بودجه سال ۱۳۹۹ كل كشور، به رياست دكتر محمدباقر نوبخت معاون رييس‌جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور و با حضور معاونان و مديران و نيز روساي برخي از سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي استان‌ها در محل سازمان مذكور برگزار شد.

1398/8/21

به گزارش روابط عمومي؛ نشست رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي  با مامورين طرح‌هاي آماري استان به منظور تقدير از مامورين آمار گير برتر در اجراي طرح‌هاي آماري به مناسبت روز آمار و برنامه ريزي در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

1398/8/14

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، نشست علمي تخصصي" با موضوع آينده نگري تغييرات اقليمي " به صورت وبينار و با هماهنگي مركز آموزش هاي توسعه و آينده نگري سازمان برنامه و بودجه كشور، امروز سه شنبه مورخ 98/8/14 در محل دفتر سرپرست معاونت برنامه ريزي سازمان  برگزار شد.

 

1398/8/14

به گزارش روابط عمومي؛ چهارمين جلسه كارگروه اقتصادي،اشتغال و سرمايه گذاري استان به منظور ارائه گروه هاي كاري سه گانه،ارائه گزارش تفاهم نامه منعقد شده حوزه كاري اداره كل صنعت،معدن و تجارت در سفر رياست جمهوري، ارائه گزارش اشتغال مرزي شهرستان راز و جرگلان توسط سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و ارائه گزارش اشتغال مرزي توسط اداره كل تعاون،كار و رفاه اجتماعي امروز سه شنبه مورخ 98/8/14 در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

1398/8/14
به گزارش روابط عمومي، رييس،معاونين و جمعي از همكاران سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي امروز در راهپيمايي يوم ا.. 13 آبان حضور يافتند.
1398/8/13
چهارمين نشست شوراي راهبري توسعه مديريت استان با حضور معاون استاندار ،رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و ساير اعضاي عضو شورا در محل استانداري برگزار گرديد.
1398/8/13

فرا رسيدن سالروز رحلت پيامبر عظيم الشأن اسلام ، حضرت ختمي مرتبت ، سيد المرسلين محمد مصطفي (ص) و شهادت سبط اكبرش حضرت امام حسن مجتبي (ع) و همچنين سالروز شهادت افتخار ايرانيان، شاه خراسان ،امام رضا (ع) را به همه شيعيان تسليت عرض  مي نماييم.

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي 

1398/8/4

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، هشتمين جلسه شوراي برنامه‌ريزي و توسعه استان، به منظور ارائه گزارش در خصوص مصوبات سفر رياست جمهوري (توسط اداره كل امور اقتصاد و دارايي و شركت سهامي آب منطقه اي استان )و تعيين سهم شهرستان اعتبارات تبصره ۱۹( پروژه هاي مشاركتي) امروز در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.

1398/8/4

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان  در اين  ديدار گفت:بايد مدلي براي توسعه بيشتر جايگاه روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي فارغ از نگاه هاي فردي تعريف شود.

 حسن پارسي پور در جمع اعضاي هيئت رئيسه شوراي هماهنگي روابط عمومي هاي خراسان شمالي رمز موفقيت در توسعه چه بخش دولتي و چه خصوصي را تشكيل تشكل هايي با مديريت جوانان خلاق و خوشفكر دانست و گفت:با اين تشكلات بايد بتوانيم فارغ از ساختارهاي سازماني با يكديگر همكاري داشته باشيم

1398/8/3

به گزارش روابط عمومي،نشست كارشناسي همكاران سازمان مديريت و برنامه ريزي استان خراسان شمالي،  با موضوع "گزارش سفر مطالعاتي  با تاكيد بر تجربيات توسعه روستايي كشور هند" برگزار شد.

اين گزارش كه توسط آقاي دكتر بهزادفر از همكاران سازمان ارايه گرديد به ديدگاه ها، تجربيات و معرفي پروژه هاي موفق دفتر عمران سازمان ملل متحد (UNDP) در حوزه توسعه روستايي اشاره داشت.

1398/8/2

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، دوره آموزشي  " آشنايي با قوانين و مقررات اموال دولتي" به منظور بهبود و ارتقاء سطح دانش و مهارتهاي مديريتي مديران حرفه اي جوان  با رويكرد مولد سازي اموال غير منفول  در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.

1398/8/2

نقش روز افزون آمار و اطلاعات به عنوان پيش نياز كليه تصميم گيريها، سياستگزاري ها و برنامه ريزي ها بر كسي پوشيده نيست.

اين نقش در عصر اطلاعات به قدري بديهي است كه نظام آماري كشورها و حجم و كيفيت بانك هاي اطلاعاتي آنها نه تنها يكي از مهمترين شاخص هاي توسعه يافتگي كشورها به شمار مي رود، بلكه متقابلاً نيز سياستگزاري ها و برنامه ريزي هاي توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي كشورها، بدون در اختيار داشتن آمار كافي،صحيح و دقيق و بهنگام ممكن نيست.

ارايه آمارهاي صحيح و مبتني بر روش‌هاي علمي از اهميت بسزايي در توسعه پايدار كشور برخوردار است و بر همين اساس اول آبانماه در تقويم ما ايرانيان بعنوان روز آمار وبرنامه ريزي از آن نام برده شده است.

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

 

1398/8/1

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، دوره آموزشي  " آشنايي با قوانين و مقررات اموال دولتي" به منظور بهبود و ارتقاء سطح دانش و مهارتهاي مديريتي مديران حرفه اي جوان  با رويكرد مولد سازي اموال غير منفول  در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.

1398/8/1

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي سومين دوره تخصصي راهبردي و مسأله محور با عنوان "آسيب شناسي مسائل اقتصادي " به منظور آماده سازي مديران و مسئولان نظام اداري و اجرايي در سطوح ارشد و مياني و دستيابي به بينش جامع نسبت به شرايط اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي در سطوح ملي،استاني،محلي و توانمند سازي مخاطبان براي مواجهه با مسائل و مشكلات در سازمان ها و مديريت در شرايط خاص  در محل سالن اجتماعات استانداري برگزارشد.

1398/7/29

رييس و معاونين سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي از اقدامات پروژه تعميم ترسيب كربن استان از جمله ؛ دفتر شركت تعاوني پروژه ترسيب كربن، پروژه نهال كاري به مساحت ۲۶۰ هكتار در روستاي چهل دختران با مشاركت و اجري اعضاي گروه هاي توسعه روستايي، چاه مالداري احيا شده با استفاده از انرژي خورشيدي و حمام ضد كنه و  آبگرمكن هاي خورشيدي نصب شده توسط شركت تعاوني پروژه با مشاركت و اجراي  اعضاي گروه هاي توسعه روستايي چهل دختران، كارگاه خياطي روستاي كلاته سنجر، كارگاه خياطي روستاي گراتي، پروژه توليد نهال گلداني جهت استفاده در پروژه نهال كاري بيابان، واحد پرورش شترمرغ و پرورش مرغ تخمگذار روستاي كلاته سنجر بازديد كردند.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان مديرت و برنامه ريزي خراسان شمالي، پروژه تعميم ترسيب كربن با هدف مقابله با بيابان زدايي و تخريب سرزمين در سطح ۲۳۶ هزار هكتار، ۴۷ نقطه روستايي و سكونتگاهي و ۱۷هزار نفر جمعيت در حال اجراست كه تمامي اقدامات پروژه در زمينه هاي مختلف از جمله بيابان زدايي، اشتغال زايي، اجراي پروژه هاي عمراني و .. در راستاي كاهش وابستگي جوامع  و حفظ محيط زيست و منابع طبيعي مي باشد.

1398/7/26

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي اين جلسه به منظور ارائه اهداف و ماهيت پروژه  تعميم ترسيب كربن خراسان شمالي در سه سايت اجرايي پروژه در شهرستان هاي اسفراين،جاجرم و گرمه با حضور رييس و معاونين سازمان مديريت و برنامه ريزي استان  در محل اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان اسفراين برگزار شد.

1398/7/26

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي سومين نشست شوراي فني استان به منظور؛ ارائه گزارش انجمن تخصصي همگن برق و آسانسور خراسان شمالي در خصوص كنترل كيفيت قطعات آسانسور، ارائه گزارش كارگروه نظارت از بازديد پروژه هاي ورزش و جوانان و بازديد سند چندير، رسيدگي به درخواست كارخانه آلوميناي جاجرم در خصوص تجديد نظر در نرخ پيمان،بررسي بخشنامه اصلاحيه شرايط عمومي پيمان،بررسي دوره هاي آموزشي پيشنهادي سازمان مديريت و برنامه ريزي  استان و انجمن پيمانكاران عمراني استان در محل سالن جلسات معاونت هماهنگي امور عمراني استانداري برگزار شد.

1398/7/22

مصطفي عربي در خصوص اعتبارات سفر مقام معظم رهبري به استان خراسان شمالي گفت: اعتبارات مصوب اين سفر شامل ۱۷۰۰ ميليارد تومان اعتبارات عمراني و ۲۳۰۰ ميليارد تومان تسهيلات بانكي مي باشد.

1398/7/21

هفتمين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان به منظور ارائه گزارش عملكرد شش ماهه كارگروه ها و كميته هاي برنامه ريزي ذيل شوراي برنامه ريزي و توسعه استان و همچنين ارائه گزارش طرح هادي قوشخانه در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.

1398/7/20

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، دومين كارگروه تخصصي آموزش،پژوهش، نوآوري و فناوري استان روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۷/۱۷ در محل سالن جلسات طبقه اول استانداري برگزار شد.

در اين نشست دو سازمان مردم نهاد مرتبط استاني به عنوان عضو ناظر و سه نفر از افراد حقيقي به عنوان صاحب نظر دانشگاهي جهت همكاري با كارگروه پيشنهاد شد و با توجه به اينكه كارگروه آموزش و پژوهش ذيل شوراي برنامه ريزي و توسعه استان مي باشد‌،  پيشنهاداتي در خصوص طرح و تصويب در شوراي برنامه ريزي و توسعه استان ارائه گرديد

گفتني است در اين جلسه،تشكيل گروه كاري فناوري و نوآوري با اعضا و وظايف مشخص ذيل كارگروه فوق تصويب شد.

1398/7/18

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، سومين جلسه كارگروه اقتصادي، اشتغال و سرمايه گذاري استان به منظور بررسي وضعيت الحاق فرودگاه بجنورد به منطقه ويژه اقتصادي و ايجاد نواحي صنعتي كوچك مقياس و كارگاهي در مناطق و نواحي روستايي استان و همچنين پيگيري ‌موضوعات اشتغال روستايي و تفاهم نامه هاي سفر رياست جمهوري به استان روز سه شنبه مورخ 16 مهر ماه98 در محل سالن جلسات اين سازمان برگزار شد.

 

1398/7/16

سومين نشست گروه كاري آمايش سرزمين و محيط زيست استان با حضور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي به منظور بررسي و بازنگري مطالعات آمايش استان توسط دانشگاه بجنورد صبح امروز مورخ 1398/07/15 در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.

1398/7/15

در اين نمايشگاه ۵۵ هزار عنوان كتاب توسط ۲۵۱ ناشر براي بازديد و خريد علاقه مندان عرضه مي شود و۴۵۰ ميليون تومان بن خريد كتاب براي علاقمندان در نظر گرفته شده است كه با تخفيف ۳۰ درصدي در اختيار علاقمندان قرار مي گيرد.

يازدهمين نمايشگاه كتاب خراسان شمالي تا ۱۵ مهرماه در محل مصلاي امام خميني (ره) بجنورد صبح ها از ساعت ۹ تا ۱۱ و عصرها ۱۶ تا ۲۱ براي بازديد علاقه مندان داير مي باشد.

1398/7/14

به گزارش روابط عمومي، صبح امروز از برترين هاي حوزه گردشگري استان با حضور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي در همايش گراميداشت روز جهاني هفته گردشگري تجليل شد.

در اين همايش، برترين‌هاي حوزه گردشگري خراسان شمالي در بخش‌هاي اقامتگاه‌هاي بومگردي، واحدهاي اقامتي، واحدهاي نمونه پذيرايي شامل رستوران‌هاي بين‌راهي و سفره‌خانه‌هاي سنتي، دفاتر شركت‌هاي خدمات مسافرتي، انجمن‌هاي حرفه‌اي راهنمايان گردشگري و تشكل‌هاي مردم‌نهاد به‌واسطه فعاليت‌هاي قابل‌تقديري كه در سال گذشته داشتند، معرفي و تجليل شدند.

 

1398/7/11

به گزارش روابط عمومي،حسن پارسي پور، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي  امروز در اولين نشست تعاملي مشترك بين مديران اجرايي و قضايي استان حضور يافت.

مسوولان در اين نشست 3 ساعته كه در نوع خود براي برقراي تعامل بي نظير بوده است؛ به بيان ديدگاه هاي خود پرداختند و قرار شد فرمانداران نيز در شهرستانها نظير اين نشست ها را براي تعامل بيشتر با مسوولان دادگستري شهرستانها داشته باشند.

1398/7/10

به گزارش روابط عمومي، حسن پارسي پور، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي صبح امروز ضمن بازديد از سازمان هواشناسي استان در جلسه ارائه گزارش در خصوص بررسي موانع و ارائه پيشنهادات قابل پيگيري در توسعه استان كه با حضور استاندار برگزار شد حضور يافت.

1398/7/10
دومين دوره آموزشي كاربردي و مسئله محور ويژه مديران با عنوان "برنامه ريزي و اقدام در بحران" با حضور دكتر فريد لطيفي معاون آمادگي و مقابله سازمان مديريت و بحران كشور و با همكاري اداره كل مديريت بحران استانداري  براي كليه مديران ارشد و مياني دستگاه هاي اجرايي استان، روز چهارشنبه مورخ 1398/07/10 در محل سالن اجتماعات استانداري برگزار شد.
1398/7/10

به گزارش روابط عمومي، به مناسبت هفته دفاع مقدس و در راستاي تجليل از خدمات و جانفشاني هاي خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران ازخانواده شهيد والامقام اين اداره شهيد عباسعلي دانايي تقدير و تجليل به عمل آمد.

1398/7/4

به مناسبت فرارسيدن گراميداشت هفته دفاع مقدس، رييس به همراه معاونين و جمعي از كاركنان  سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي  با حضور در گلزار شهداي مركزي بجنورد ، ياد شهدا را گرامي داشته و به مقام شامخ اين عزيزان اداي احترام كردند.

1398/7/4

رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان با اشاره به شرايط خاص كشور در مقطع كنوني به لحاظ بودجه اي گفت: كار روابط عمومي ها در اين شرايط حساسيت بيشتري دارد چون بايد با دقت و خلاقيت بيشتري خدمات، تلاش ها و موفقيت هاي دولت را اطلاع رساني كنند.

1398/7/2
به گزارش روابط عمومي، دوره  آموزشي  اصول و فنون مذاكره ويژه مديران توسط استاد عماد گرجي روز پنج شنبه مورخ 1398/06/28 در محل سالن جلسات سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي برگزار شد.
1398/6/28

به گزارش روابط عمومي ، حسن پارسي پور، رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي صبح روز گذشته به همراه جمعي از مديران سطح استان از چند پروژه جهادكشاورزي استان از جمله ايستگاه اصلاح نژاد گوسفند كردي،مزرعه كلزا و مجتمع گاوداري قلعه چو  بازديد كرد.

1398/6/28

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، جلسه هماهنگي پروژه هاي بزرگ ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان با هدف توانمند سازي و توسعه دامنه مشموليت پروژه ها و اثر بخشي اقتصادي در جوامع محروم روستايي با استفاده از ظرفيت ها و پتانسيل هاي موجود در سطح استان با ابزارهاي در اختيار و بسيج منابع اعاز نيروي انساني و مالي با حضور حسن پارسي پور،رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي و مديران دستگاه هاي اجرايي مرتبط برگزار شد.

1398/6/25

نشست فرمانداران با رياست سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي در خصوص كميته هاي برنامه ريزي شهرستان ها در راستاي تبيين برخي موارد مرتبط با توزيع اعتبارات شهرستاني روز يكشنبه مورخ 1398/06/17 در سالن جلسات سازمان برگزار شد.

1398/6/17
به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، دومين نشست كارگروه اقتصادي، اشتغال و سرمايه گذاري با محوريت بررسي طرح هاي اولويت دار در حوزه اقتصاد مقاومتي استان و بررسي دستوركارهاي واصله از گروه هاي كاري اشتغال، گروه كاري رونق كسب و كار و گروه كاري اقتصادي و سرمايه گذاري روز پنج شنبه مورخ 1398/06/14 در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.
1398/6/14
به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، دوره آموزشي بهبود مديريت به منظور آسيب شناسي مسائل سازماني با حضور دكتر صدري معاون سرمايه انساني سازمان اداري و استخدامي كشور ويژه كليه مديران ارشد و مياني دستگاه هاي اجرايي استان، روز چهارشنبه مورخ 1398/06/14 در محل سالن اجتماعات استانداري برگزار شد.
1398/6/14
نشست مسئولين آموزش دستگاه هاي اجرايي استان با حضور رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي به منظور بازبيني و بررسي موانع و چالش هاي موجود و پيش رو در حوزه آموزش و نيز انتظارات سازمان از دستگاه ها و رعايت موازين و مقررات آموزشي روز چهارشنبه مورخ 1398/06/13 در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد.
1398/6/13
به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، دومين دوره آموزشي ويژه مديران و كارشناسان روابط عمومي سازمان ها و ادارات استان با عنوان فنون مذاكره و فن دفاع با تدريس عماد گرجي، مدير عامل و موسس شركت بين المللي مكعب روز سه شنبه مورخ 1398/06/12در محل سالن جلسات سازمان امور مالياتي استان برگزار شد. 
1398/6/13
به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي، جشنواره شهيد رجايي استان با هدف تقدير از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و دستگاه هاي اجرايي برتر روز شنبه مورخ 1398/06/09 در محل سالن اجتماعات استانداري برگزار شد.
1398/6/10
به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي ششمين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان روز شنبه مورخ 1398/06/09 در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.
1398/6/9
به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي،دومين نشست شوراي راهبري توسعه مديريت استان به منظور ارائه نتايج ارزيابي عملكرد سال 1397 دستگاه هاي اجرايي استان، استخراج شده از سامانه مديريت عملكرد و نيز برنامه ريزي و هماهنگي هاي لازم در نحوه برگزاري جشنواره شهيد رجائي 98 استان روز سه شنبه مورخ 1398/06/05 در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.
1398/6/5
نشست صميمي همكاران با رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي روز دوشنبه مورخ 1398/06/04 در محل سالن جلسات سازمان  برگزار شد.
1398/6/5

حضور حسن پارسي پور، رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي در آيين افتتاح متمركز پروژه هاي هفته دولت و افتتاح فاز يك پارك دوبرار شهرستان بجنورد.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي در اين آئين ۱۳۹ پروژه با اعتباري افزون بر ۴۷ ميليارد تومان و ۸۰۰ هزار يورو به صورت متمركز در شهرستان بجنورد افتتاح شد.

1398/6/2

ولادت با سعادت حضرت امام موسي كاظم(ع) مبارك باد.

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1398/5/30

 پيامبر(ص) :

من كنت مولاه فهذا علي مولاه

هركه من مولاي اويم پس از اين علي(ع) مولاي اوست

غدير، روز بشريت و روز پاسداشت انسان كامل است.

 غدير تداوم رسالت محمد(ص) در ولايت علي(ع) است.  غدير عيد پيمان و ميثاق و عهد است. غدير عيد عدالت و رهبري است.

عيد انسانيت وكمال است. عيد شعله افكني بر انديشه هاي باطل و عيد اميد آفريني در دل هاست.

 فرا رسيدن عيد سعيد غدير خم، عيد عدالت و رهبري بر عاشقان ولايت و امامت مبارك باد.

روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي خراسان شمالي

1398/5/28
پنجمين نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان به منظور تعيين مناطق مشمول تصويب نامه طرح توسعه و تسهيل سرمايه گذاري توسعه اي در مناطق غرب و شرق كشور روز چهارشنبه مورخ 1398/05/23 در محل سالن جلسات استانداري برگزار شد.
1398/5/23
1400/1/29 14:1:35
نخستين جلسه شوراي برنامه ريزي و توسعه استان در سالجاري برگزار شد.
آمار بازديد
تعداد بازدید از سایت 1416566 تعداد بازدید از صفحه 47 تعداد بازدید امروز صفحه 45
ارتباط با ما

نشاني: خراسان شمالي، بجنورد، خيابان نواب صفوي (سيدي) نرسيده به نواب صفوي 21

تلفن تماس: 000-31500-058

كد پستي سازمان: 9413646776

نظر سنجي
مطالب سايت را چگونه ارزيابي مي كنيد؟
تعداد کل نظرات: 2
بسيار مفيد و كاربردي 2100%
تا حدودي مفيد 0%
بطور كلي از سايت راضي هستم 0%
نياز به بازبيني دوباره 0%
كليه حقوق اين سايت متعلق به سازمان مديريت و برنامه ريزي استان خراسان شمالي ميباشد
Powered by Tetis PORTAL